Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

27.6.2019 kell 22:42, eix22 ütles:

El akendel ei hõõgu, vaid põlevad nn täis võimsusel ,kui toide peal. Toide on peal ,kui süüde sees või juhiuks avatud.

Istmesoojendusel põleb ainult sisse lülitamisel. Keegi tuunis kusagil neid ümber ka, aga ei meenu täpsemalt.

 Mul põlevad need el akna omad 24/7😅

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

5 tundi tagasi, jan17 ütles:

Miks väljamaa saitidel kõik nii suurt rõhku panevad viie poldi peale ümberehitamisele, et paremad pidurid saada? Kas siis need adapterid, mis näiteks RX-7 pidurid või E32 omad külge lasevad sobituda, ei aita?

Eks need Rx-7 pidurid saavad otsa lihtsalt turult ja 5x120 suuri kettaid + vastavaid pidurisadulaid lihtsam leida.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kes siinsetest on ametlikult rullile paigaldanud m60b30 mootori? saab ehk mulle nõu anda, kas siis siia või mulle otse kirjutades.

Kuna ise plaanin samuti selle peale panna ning tahaks lihtsalt ennem sise inffi, mida mitte sinna ümberehitusse kirjutada jne :D Mul endal 2.0 pre kupee

 

Mustand, mis ma kokku olen kirjutanud: https://1drv.ms/w/s!ApSVvUM2HQfmql5gmOYHfkgp0nUO?e=QaeQaS

Muudetud , muutis FRand
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

ongi plaan see asi sinna avaldusse kirjutada. 

vaatasin aeromotorsi lehe pealt, et andis seda mootori ka :D , ju siis ei ole. mis siis kõige suurem litraasilt ja kw poolest on?

selle peale ei tulnudki, aga noh, kui ma saangi selle loa kätte, siis hiljem hakkab neid pidureid vaatama. hetkel panin lihtsalt esimese idee paika

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus