Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

4,7,2,3,16,17,20,14,12 ja 13. Ma ei tea kas keegi selle kangi oma ka ära vahetab või kas seda saada on üldse, ise olen kangi ka ära vahetand. Eks see juppide vahetamise põhjalikkus oleneb ka sellest kes mida taga ajab. Ise ei poolda selliseid poolkõvasi lahendusi :)

  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Endal oli ka sama mure et käigukang käis mööda salongi ringi.Nr 2 vahetasin välja, detaili nr 11 tegin ise 30x30x3 nelikant torust, (torust sai kahellt poolt materjali eemaldatud natuke et ta jääks nagu kahvli moodi. Fb grupis see inimene kes seda soovitas oli endale kardaanimuhvi jaoks ka augu sisse teinud. Ma hetkel seda ei teinud(kliirens on heal juhul 1mm aga vastu ei käi. Kuna töötan laserlõikusel siis mingi hetk rooman auto alla et vaadata ka muhvi jaoks lõigatava augu asukoht välja ning siis lõikan selle jupi välja. Praegu on põlve otsas tehtud asi :D) originaal shifteri asemele läks shortshifter ja nr 7 detaili hetkel tellima ei hakanud vaid panin veidike riidest teipi vahele. Nüüd on käigukang väga tihe ja käigu vahetus konkreetne. 

Muudetud , muutis MartinM
  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sai tellitud terve aftermarket rebuild komplekt 4, 7, 2, 3 ja paar väikest veel, loodame et ehk töötab. Keegi on ka viiliga vist käigukangi otsa treinud nii, et puhas metallipuru tuli käigukangi pealt vötmiselt välja, ilmselt siis karjub ka shortshifteri järele.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Shortshifter toimib alati, 100%? Ma kunagi paigaldasin, ei läind enam. käigud normaalselt sisse, jõuga aint. Panin originaali tagasi. Puksid on/olid ise pronksist treitud. 

Ja ma ei tea keedupelmeenide segamist meenutab uaz kast aga bmw omad on suht mõnusad selle pika käiguga ka 😁

  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

2 tundi tagasi, GTA ütles:

Shortshifter toimib alati, 100%? Ma kunagi paigaldasin, ei läind enam. käigud normaalselt sisse, jõuga aint. Panin originaali tagasi. Puksid on/olid ise pronksist treitud. 

Ja ma ei tea keedupelmeenide segamist meenutab uaz kast aga bmw omad on suht mõnusad selle pika käiguga ka 😁

eks nyyd oleneb shortshifterist, 2l autol on mul ise tehtud shortshifterit, aga peale SS sõitmist on see originaal noh nagu veidike rohkemate keedupelmeenide segamine, mina enam ei viitsiks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

ba6136ed5297a84197f61303d0722407.png

 

Kas keegi on roolikardaanil selle puksi ka ära vahetanud või oleks kergem uus/kasutatud roolikardaan kuskilt sebida (kuna see on kinni needitud)?

 

Endal roolikardaan istub ainult selle puksi peal, tundub, et see varras mis sealt seest veel omakorda läbi jookseb on ära kulunud ja ei istu enam pesaski - igatahes päris ohtlik sõita ja jääb hetkel seisma.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

@eix22 E36 roolivõim vahel

 

60201812_665013177288616_2796801326409842688_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-arn2-2.xx&oh=14415903b2e6451f0b124259506136b0&oe=5D67602C

 

Seda liigendit väntsutades nagu ainult toetukski kummipuksile, et nagu see varras, mis sealt leevendi keskelt läheb käib lihtsalt sees ringi - kuid olemas ka teine kardaan, millel puks on väga kena tihe, kuid pildil olev ülemine osa on pikem.

Muudetud , muutis jan17
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Flokk on rajaautole, et peegeldusi vähendada. Nahatamine eeldab jälle filigraanset tööd, muidu täielik aja-, raha- ja materjali raiskamine. Imo on raiskamine ka must nahk armatuuril, sest oem tekstuur ja kvaliteet on ju ilus. Mõte teha siis kui ka ülejäänud saluun on sama meistri nõelasilmast tulnud ja mingi custom värvilahendus. 

 

 Nii et jah :D Otsi ilus armatuur 😋

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus