Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

 

20190412_142751.jpg

Ennast jäi vaevama, et kas ma olen loll või ei saa aru, kas tohib või millal tohib sellises kohas parkida? Märk taga näitab parklat, aga ees näha parkimise keeld teatud kellaajal. All lisatahvel, et kindlasti ei tohi parkimiskellaga 1h parkida või mis see peaks tähendama? Bemm minu oma, et ei ürita kellegi peale näpuga näidata sinna parkimises :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina tõlgendaks seda nii, et tööpäeviti kella 07-19 vahel ei tohi seal parkida kauem kui 1h (parkimiskella kasutades), muidu auto võidakse teisaldada. 19-07 tööpäeviti ja nädalavahetustel võib parkida ka ilma parkimiskellata ja kauem kui 1h. Mis teised arvavad?

 

P.S. Tundub olevat lasteaia juures. Seal on see tavapärane praktika.

Muudetud , muutis Tanel_P
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mis marki õli oleks E30 mootoril kõige parem kasutada? Kindlasti poolsünt 10W-40, aga just mis marki eelistada. Need praeguse aja kõik õlid ei pruugi ehk kõige sobilikumad olla 35 aastat vanale autole. Praegu sees olev Mobil2000 tükib ikka kuskilt tihendite vahelt veidi immitsema kuigi tihendid on kõik uued. Seda ohtu küll ei ole, et territooriumi hakkaks märgistama.

Muudetud , muutis Priitv01
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Retro õlid on lettidel kohe vanade autode jaoks, mis sisaldavad veel neid ühendeid, mida m10, m20 ja m30 vajavad. Mitte ainult tihendite pärast, vaid tänapäeva õlidel igast head ained välja võetud, mis pidavat katte ja DPFe ummistama ja maailma saastama.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ise kasutanud nt. Castrol Magnatec-i paar aastat (10W-40 poolsünt) ja eelmisel aastal proovisin Liqui Moly MoS2 lisandiga õli, veits halli värvi. Kuidagi tundub et see Liqui Moly on nagu parem, objektiivset põhjust pole :D Ilmselt ostan seda nüüd uuesti. Varem lasin OMV vaadiõliga (Erimell müüb oma taarasse), mis oli 5e liiter ja pold sellel ka midagi viga tegelikult.

Peamine, pane ikkagi igal aastal uus õli ja filter, sõidad küll see paar tuhhi ja tuleb vahel mõte et milleks, aga vanale mootorile uus mesi meeldib :D

Muudetud , muutis GTA
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

21 tundi tagasi, GTA ütles:

Ise kasutanud nt. Castrol Magnatec-i paar aastat (10W-40 poolsünt) ja eelmisel aastal proovisin Liqui Moly MoS2 lisandiga õli, veits halli värvi. Kuidagi tundub et see Liqui Moly on nagu parem, objektiivset põhjust pole :D Ilmselt ostan seda nüüd uuesti. Varem lasin OMV vaadiõliga (Erimell müüb oma taarasse), mis oli 5e liiter ja pold sellel ka midagi viga tegelikult.

Peamine, pane ikkagi igal aastal uus õli ja filter, sõidad küll see paar tuhhi ja tuleb vahel mõte et milleks, aga vanale mootorile uus mesi meeldib :D

 

Tänud, seda Liqui Molyt võib vahelduseks täitsa proovida. Ma ise olen ka ikka seda meelt, et vähemalt aastas korras peaks õli ja filtrit vahetama.

Muudetud , muutis Priitv01
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kasutasin mitte küll e30 aga teise masina peal 10w-60 Liqui Moly õli aga tollega oli siuke pull,et õli kaob/kulub 😀

Välja ei tilkund,ei suitsend jne aga õli vahetus aja jooksul tuli juurde kallata. 

Samas läksin pärast Castroli teema peale üle ja õli vahetusega tuli sama kogus välja tagasi mis sisse sai pandud. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus