Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Ma soovitan sulle Insize 2322-100A mudelit, ei ole kallis ja peaks olema suht korralik. Müügimehe jutu järgi kasutavad seda näiteks TTü, Saku metall,  Eesti Elekrijaam ja veel mitmed tundud firmad. Hind oli viimati 91 eur mkt.ee-s. Ise kasutan mitmeid Insize firma tooteid ja olen rahul.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Plaan H2 tellida autole mõni asi. Aga kuna pole sealt varem tellinud, siis tekkis selline küsimus. Seal toote koguse all on osadel asjadel linnuke, osadel koguse number. Kas neid linnukesega tooteid on ikka reaalselt olemas laos? Nende asjade hinnad veidi odavamad konkreetsel tootel.

 

Tänades,

Priit

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tere.
Kas keegi on kokku puutunud ektsentrik poltidega? Minu jaoks täiesti võõras teema, ei ole ise kasutanud neid ega keegi tuttavatest pole. Kas on ka head asjad? Olen kuskilt kuulnud et iga 100km tagant peab pingutama, tõsi jutt või vale?
Autol auguvalem 5x118 ja tahaks alla panna 5x120 veljed.

Martin
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus