Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Ideaalis oleks mul vaja kõrvalistuja poolset aga paistab, et selle saab ka kõrvalistujale parajaks teha või kasutada kõrvalistuja e30 siine.Selg käib el nupust või kettaga, kuidas kellegil ja esipadi padja alt kangist.

Istme kallutus funktsioon jah puudub.

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Minu recaro juhiistet saab regullida ala ja ülaselja tuge,istme soendus ja ventilatsiooni nupust, külgtuge ja turjapatja peab ise rapsima.Seljatugi käib nupust, eks neid varjane ole erinevaid. Tiidu istmel mäletan jah mingit käsipumpa rippumas :)

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui on taastatud asi, siis on hind normaalne, sest enamus rullikaid vajavad taastamist,kuigi pealtnäha üpris korralik. Lihtsalt keegi ei teadvusta endale seda ja nii ongi,et mingi pooliku auto eest 2,5 tonni välja käia ei taha. 

Enamus pille,mida olen siin jõudumööda taastanud, ongi summa umbes samasse auku.

Võta või ketassild,mille eest küsitakse juba ammu 300€. Suured püstakud liiguvad samuti 120-150€ paar. Magus kupee kere,laiemaks tehtud tiivad jne. Passis mootori vahetus sees. Mida veel tahta.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

"Taastamine" on ka selline tähendus , et mida selle all mõeldakse ?

Et siis auto on põhjalikult lahti lõigatud ja kõik valupunktid ravitud .

Kui ei , siis see ei ole taastatud vaid on lihtsalt remonditud käepäraste vahenditega ("pindmine" rooste eemaldatud ja mastiks peale) :face-with-tears-of-joy:

 

Muudetud , muutis ryan
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus