Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Pikka juttu ei hakka kirjutama, palun pigem küsimust täpsustada. Kaste on erinevaid ja kõiki kõigiga vahetada ei saa olgugi, et M20 kastid kõik M20 otsa füüsiliselt istuvad. Erinevad hoovastikud, vändaanduri(te) asukohad, kardaanid. Loomulikult ka ülekandearvud. 

Muudetud , muutis kurikristjan
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Minul on 4 e30 atm. Ideaalne.

Tõsijutt, et kõigil kastid erinevad, erinevusi kindlasti mingilmääral ka aastakäikudes .

325i ja ix tehti ka EH kastiga. EH korral paljud asjad erinevad juba võrreldes tava atm kastiga.

Mingil ime põhjusel on näiteks 325iA touringul summutikinnitus teistmoodi lahendatud, kui ülejäänutel, nii et kere erinevused ka.

Lõunasse peaks sattuma, võid tulla proovisõidule :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...

FL aknatõstukeid ei saa mingist hetkest vanematel kasutada (vastupidi minu teada sobib). Päris varajastel ka uksehinged teistmoodi. Eix kindlasti oskab tootmisaegu öelda, mul veel nii pähe pole sööbinud. Kindlasti leiad otsinguga ka foorumist.

Vanale tagauksele annab 5 augu puurimise ja 2 distantspuksiga FL tõstuk sobitada. Kuna mul ühel autol uksed erinevatelt võetud, siis nii tegin. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

5 tundi tagasi, rkiik ütles:

Palju on vahet pre facelift ja facelifti ustel? Just sedaani omadel.

Vahe tuleb sisse aastakäigus, nagu paljudel asjadel . Pre või face pole eristus.

86 lõpp on juba nn FL tõstuki valmidusega uks, kuigi faceliftil kasutati ikka kuni 88a vanemaid aknatõstukeid.

Erinevusi on palju läbi aegade, aga kasutamistakistusi otseselt ei ole.

Siseküljest pildi teed, siis võin õelda mis uks sul on.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus