Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Proovisin ja tegin vahetüki isegi valmis plastist, aga m52b28 õhulugeja jämedam ja ei jäänud  tulemusus hea.  

Kellegil ehk paremad võimalused on täitsa võimalik mingi adapter m20 õhukopsikule teha,auk tuleb suuremaks rattsida ikka. 

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Meenus, et sai ka e34 535i kopsikut proovitud.M20 tropical radikaga jäi aga ülemine lõdvik ette ja vist ka 140a genekas, e36 radikaga ehk seda probleemi pole. 

Lisaks peab koonukas jube väike olema lugeja otsas või jubedalt ümberehitama m30 kopsikut, õige elemendi tarbeks. 

Abs puhul olen mõelnud kolida Abs aku kohale ja kasutada e36 kopsikut. 

 

 

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

2018-7-25 kell 22:11, sass ütles:

Proovisin ja tegin vahetüki isegi valmis plastist, aga m52b28 õhulugeja jämedam ja ei jäänud  tulemusus hea.  

Kellegil ehk paremad võimalused on täitsa võimalik mingi adapter m20 õhukopsikule teha,auk tuleb suuremaks rattsida ikka. 

Diameetri suurus on üsna ülehinnatud argument muidugi tänavasõidu autol :D

Ma arvan, et mingit vahet pole minekul alla 6000rpm. Koonusfiltrid tulevad ka ju universaalsete adapteritega, kus muudad toru suuruse enda õhulugejaga sobivaks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

24.7.2018 kell 17:12, SOL ütles:

Terve internet on täis M50 swapitud E30eid mille õhulugeja kasti asemel on koonusfilter. Ise eriline koonuka fänn ei ole ja kuskilt internetiavarustest eriti targemaks ei saanud.

Mis õhufiltri kasti kasutada? Millised üldse sobivad? 

 

Mina panin Z3 oma. Paisupaagi tõttu tuli natuke aretada, kui paisupaak oleks radika küljes läheks väga ideaalselt.

 

 

IMG-1165.JPG

IMG-1150.JPG

IMG-1153.JPG

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus