Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Ise kasutasin nii 2 kui 4mm matti, olenevalt asukohast ning panin peale veel selle pehme mati ning katsin ära kõik võimalikud kohad. Lõpptulemusena ütleksin, et oleks võinud üldse tegemata jätta, kuna minumeelest ei läinud midagi oluliselt paremaks :). Kuna mul on touring siis kindlasti tuleb tagaosast müra rohkem kui sedaanil. Lisaks võisin ma vabalt midagi valesti teha, sest varasemaid paigalduse kogemusi mul polnud ja kogu info, kuidas teha pärines müüalt.

  • Aitäh 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kuidas odavate ühekordsete "hobi" momentvōtmetega on. Vōttes ette ntks 10 polti, keerata pidemele 100nmi, siis kas ta pigem keerab reaalselt kõvema või lahjema nm'ga aga samas stabiilselt kõik poldid võii keerab iga poldi retsilt erineva jõuga kinni?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Njuutonvõtmeid erinevaid tüüpe ja erineva tolerantsiga + nurga keeramisega variandid. Võtmega paberid kaasas, kui suur mõõtmise tolerants on. Ja odavamad vedruga variandid tahavad ilmselt tihedamat kalibreerimist saada. Kui üheks kaane keeramiseks osta, pole vaja eriti mõelda vist. Kui üheks korraks vaja, siis ilmselt odavam puksiiriga töökotta vedada ja keeratakse kinni ja pannakse käima kui ise tööriistu osta.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tegelikult mõtlesingi, et kui osta kaane keeramiseks, siis nhj mul yber kallist vaja. Ma ei hakka nagu nii iga päev ega ka nädal klõpsutama, ainult oma tarbeks. Samas selline riistapuu, kasvõi siis odav võiks ju tegelt olla, kurat niipalju ikka kannatavad. 

Muudetud , muutis Max.
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Paar küsimust (otsisin foorumist infot, aga ei suutnud leida):

1. Millega on mõistlik põhjavaipa pesta?

2. Mõistan õigesti, et põhjavaipa ei saa kätte, kui ei eemalda salongiradiaatorit (v.a kui lõikab vaiba salongiradiaatori juurest puruks)?

Muudetud , muutis TrvP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Konditsioneeriga sedaan kere veerev , müüjaks Kauri Kuusk feissaris.

M: E30 avariiline kere
M: E30 PFL avariiline kere
Halb: Esiots kõver.
Head: Küljes korralik pensiinipaak+kütusepump väline
Originaal kliima süsteem, võimalik et kõige kallim ese.
2x el aknad ees
Uksed
Sinine põhjavaip
Juhtmestik
Auto vin kood: WBAAD310801411064
Hele lagi
41mm püstakud
Taga kere korralik, auto hispaaniast pärit.
Sobib ideaalselt driftiks v toruraamile tegemiseks.
Hetkel müün ideaalis komplektsena, kui huvi puudub hakkan jupitama.
Hind 500.-
Asukoht Pärnu

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Täna sai tule torru peale seitset  kuud,krt salongi mootor on end taas puruks seisnud  ja kütusefiltri juurest lekib.

Väntvõlli andur vajas ka vahetust,kas m52 on mingi klamber ka mis hoiab anduri juhet ,et veepumba ratas seda ära ei hööveldaks?

 

IMG_20180430_205234.jpg

Muudetud , muutis sass
  • Meeldib 4
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus