Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Tervist, mul oleks selline rumal küsimus, et autol vajaks survelaager vahetust. Praegu on autol sees tehase originaal Sachsi oma. Varuosa koodiks on 21511204525. Seda lisati autodele kuni 03.1984. Alates 03.1984 on see survelaager varuosa koodiga 21517521471. Kas võib sobida ka selle uuema survelaager? Piltidelt võrreldes on Sachsi omadel väiksed erinevused. Kuigi mõne muu tootja omadel on välimus ja koodid samad, et sobivad mõlematele variantidele.

https://aeromotors.ee/kataloog/search/21511204525/

https://aeromotors.ee/kataloog/search/21517521471/

Vaatasin just Sachsi omasid. Hinna vahe neil korralik. Hea meelega paneks selle odavama variandi Sachsi, aga kas sobib jälle?

 

Tänades,

Priit

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Mis hinnaga keegi kusagil toonud on e30 mis on enam vähem originaal? Kuna endale enam tuunimine ja swampimine ei istu olen originaal rullika poole juba vaadanud mis on palju ilusam kui mõni ära rikutud rullikas. 

Muudetud , muutis harcore
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

18 tundi tagasi, extreme327 ütles:

@markusH tegeles miskite chippide paigaldusega jne. 

Vòid temaga konsulteerida,ehk on abiks.

 

Ma tegelen ainult olemasoleva remappimisega. Pole väga isu ~30a vanale tehnikale "pimesi" mingeid kive tegema hakata või teiste kloone müüa. Teiste tuuning kivide süüte ja kütusetabeleid olen põhjaks võtnud ja mootorile vastavalt paika keeranud. Kes tahab uut kivi ainult sellepärast, et oleks "chipitud" siis selleks on ebay.

 

Huvitav on alati neid "peale uut kivi läks kõvasti paremaks" postitusi lugeda. Ma ei tea kas asi on ainult minus, kuid dynos mõõdetud +12hp /25nm polnud sõites küll mingit arvestatavat vahet tunda. Minu üks markantsem lugu oli ühe Dinani 2532 kiviga sõitva e30-ga seotud, mille sisu oli mul au lugeda. Omaniku sõnul oli vahe originaal kiviga ikka väga suur jne jne. Hiljem kivi sisu analüüsides oli näha, et Dinani kivis olid muudetud ainult WOT (segusiiber täiesti lahti) tabelid. Ja siis mõõtsime, et segusiibri lüliti oli külmjoodetega ja ei toiminud - mis tähendab, et aju ei kasutanudki neid tuunitud tabeleid. Midagi Platseeboefekti sarnast.

 

Annan veel teada, et olen eneseharimise mõttes huvitatud erinevate tuuning-kivide andmete lugemisest.

 

 

Muudetud , muutis markusH
  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus