Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Mingi kuradi piider on öösel mu rullika parklas katki sõitnud :twisted:

Kui aus olla siis ei julgeks värskelt korras ja värskelt värvitud autoga poodigi minna. Paljudel pole mingit austust enda ega teiste pillide vastu, Selverisse minnes tuleb parkida kõige tagumisse nurka ja loota et keegi kõrvale ei pargiks :?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ei julge jah, uute autude uksed on ka nii värdja kujuga, et ukse liistud ka ei päästa midagi. Ise küll ja küll autos istunud, kui pannakse kolaki uksega vastu autot, õnneks küll töö bussis :) Enamus on pohhuistist rikkurid või rumalad naisterahvad.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Loen mina hetkel uut liiklusseadust, ja seal on selline punkt kirjas

• Sõidu ajal võib eesmisi udutulesid kasutada ka lähitulede asemel.

Tsiteeritud tekst on täpselt kopeeritud, ning midagi mina seal muutnud ei ole.

Nii on igatahes kirjas, huvitav, kas see on ka mingi konksuga lause ? Või nii ongi ?

Ühesõnaga, nüüd võib kasutada udutulesid lähitulede asemel ?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Jaa, ma tegin ka nii, korra isegi kinnipeetud, julgestuspolitsei poolt, tehti lihtsalt suuline hoiatus, see oli umbes 2-3 aastat tagasi....

Aga tundub, et nüüd siis võib neid ka reaalselt kasutada lähitulede asemel, ilma, et politsei tüütama tuleks ?

Millegipärast kahtlen selles natuke, küll nad natuke väänavad ja käänavad neid seadusi jällegi enda kasuks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Aga siit nüüd väike järeldus :D mis pirne kasutada võib sellest pole mingit juttu kirjas. hahaa hakkab teine nuss teema pihta. No ok klaasi peab tähis olema jne. aga kui pole juttu siis inimesed kasutavad võimalust.

Oma arvamusega ütleks, et xenon udukas on ikka suht jube teema teeb pimedaks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Loodame,et ainult PARK JA UDU.Mitte lähi ja udu talvel pimedal õhtul :evil:

Ei seedi selliseid inimesi kuna tema HOMO sõidab oma tuledega mulle vastu mina ei näe midagi ja olen ju ohtlik ka temale kuna võime ninad kokku lasta mõlemad 100km/h.

Mõtlemist ainet on...... :D:!: :roll:

Mul küla vahel selline subaru outbacki vend kelle udud suuremad kui mõne mehe lisad,aga tal lisad ka veel küljes.Et kui julged vilgutada siis lükkab veel hella 3000 ka peale :evil:

Varsti viskan raisale rataristi klaasi ka :twisted:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Paka: eks kõik oluneb kuidas keegi oma autol tuled ära tuunidnud, vahel mõnelgi inimesel on isegi lähikad väga pimestavad.

AA Mario, et sind kinni peeti mõni aasta tagasi siis nüüd võib julgelt sõita park+udukas. Ise olen sõitnud peale auto kätte saamist linna vahel ringi park+udukas . on tulnud politsei vastu jne aga pole midagi tehtud. võimalik, et mul on udukal selline suht leebe valgus ka vist niiöelda kollase valgusega pirnid. Aga no jh :D kuigi mäletan viimast sinu juttu kui mul ees sõitsid siis udukas vist oli karm olnud mul ?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Moes küll, kuid lubatud ei olnud, mentide arust.. kuigi Genfi konversiooni järgselt oli... ( või kuidas see viimane sõna oligi sõnastatud täpsemalt õigesti). Oli lubatud.

Vähemalt nõnda võis välja lugeda.

Ah p**sse, mina kah enam ei tea, keegi targem ehk võtab selles osas veel sõna ja selgitab asja arusaadavas keeles.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Wat? See park + udukas päevasel ajal ammu juba moes ja lubatud ju... Pimedal ajal linnas ei või lissalt ja maanteel nii kui nii ei sõidaks niiviisi :)

seadusega lubatud ei olnud varem, nüüd suvel kehtima hakkava uue seadusega on lubatud...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Naised saunas rääkisid, et park+ udukas on euroopa liiklusseadusega lubatud. Selle pärast eesti liiklusseaduses muudatus tehaksegi. Muidu oleks see vastuolus euroopa omaga. Nii, et kui miilits midagi kobisema hakkab siis tuleb öelda, et oleme euroopa riik ja udukas+park on lubatud ja nii ongi! :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Genfi konvensioon ja sellele vilistamine või mitte, Eesti ju euroopa õigusruumis juba ammu aga siiamaani vilistati suhteliselt ilusti sinna Genfi poole.

Uue LS see asi muutub ja mentidel pole seadusliku alust trahvi tegemiseks, küll aga saavad nad kuni jõustumiseni pläga pläga Riigi Teatajas mehepoegadele vastu haku eest trahve krijutada nii mis kulub.

Tra pool elu läbi 30 kukkus, :? keksmine eesti mehe oma on 62 vst.

oh perv

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Siis ilmselt pääsed veel tervete tuledega kui peaksid vastu sõitma pimedas ja märja asfaldiga.... :D:lol::(:lol::o:o
Sa oled teine inimene siit foorumist, kellel on täpselt sama probleem nagu mul nende udukatega sõitjate suhtes, eriti tõesti sügiseti pimedal ajal vastutulevad tutikad pillid oma nelja särava tulega. Või kui mõni debiil perses sõidab nelja tulega.
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus