Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Juhin siinkohal tähelepanu, et karistada võib ka seadme eest, mis ei tööta. Piisab sellest, kui antud seade autost avastatakse (LS § 228). Eks pead lootma siis mõistlikule suhtumisele. Kui plaanid alles jätta, siis raudselt võta toitejuhtmed tagant, et see tööle ei hakkaks. Suht hästi suudavad nad tuvastada aktiivse antiradari.

 

Muidugi see, et ametnik suudaks selle tuvastada visuaalsel kontrollil ja aru saada, mis see on... Siin teada juhtumeid, kus politsei ei suutnud diisli- ja bensiinimootoril vahet teha, niiet...

 

Igatahes, vinge vidin, mis salongi kaunistab.

Muudetud , muutis TrvP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Terve see paneel on huvitavaid asju täis, mis asi see vendika kiiruse nupu alla veetud veel on? Iseenesest selline keskkonsool on ju autodelt, millel tahhokat ei olnud vaid kell selle asemel, ehk ilmselt 316 teema, millel antiradarit kindlasti ka vaja on. :)

Mina katsetaks seda maanteel kiirusekaamera postide juures. Peaks ilmselt seal ka signaali andma, töötavad ju ka need samuti radaritena. Siis kohe asi selge, kas töötab või mitte.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nahk kirjutas mulle üle jupi aja.

Me kunagi tahtsime temaga teha ladu kus oleksid kõõõõõõik maailma asjad olemas- küll asjakohased kunded mäletavad.

Plaan takerdus põhiliselt selle taha, et maakerale naljalt see ladu enam ära poleks mahtunud kuna kõik oleks pidanud ju vähemalt duublis olema (et inimesed mujalt saaks endale sealt laost asju tellida).

 

No vot.

 

Nüüd, pea 8 aastat hiljem kirjutas ta mulle ja arvas, et see plaan ei ole ikkagi päde üldsegist peale pikki analüüse ja läbimõtlemist.

Kuna inimesed on ju vaesed, siis nad tahaks pigem soodsaid asju saada.

Seega daamid ja härrad, äsja sai paika pandud plaan, et me teeme tehase. Tehase, mis toodab kasutatud asju, et inimesed neid osta jõuaks. 
Esimese asjana mõtlesime vanasid, kasutatud bemareid tootma hakata, no prooviks või nii. 
Kui kõik toimib, siis proovime kasutatud sularaha tootma hakata.

Täpsemad plaanid saab siis paika panna kui varsti trehvame ja ühe tullamorei ära rüüpame.
Peab mõne nurgakivi otsima tehase jaoks kuid hetkel on pime, nurkasid ei näe.

  • Meeldib 2
  • Haha 3
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

316 e peal see vidin on jah. Meil saaremaal veel kaameraid ei ole õnneks 😀. 

Sportlikust huvist tahaks teada küll kas asi toimib ka, eks peab ära proovima mis muud 😀. Ehk härrad ikka kohe ära ei vääna 😂. 

Sellest väiksest nupust mis sinna veetud on saan kõik uksed lukku panna. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma pole ka näinud, et liigendist katki läheb. Ikka murrab nuudist maha, mis suht reaalne ka, kuna see kõige nõrgem koht. Liigendis suured ja tugevad metallijupid sees ju. Ma olen pooltelje kinnituspoldid ka katki saanud, aga seda ilmselt halvasti kinnitatud poltide pärast eelmise omaniku poolt.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

keegi on kasutanud gsp pooltelge? kas see on jäme v peenike ja kuidas peab? B osa ikka, aga uus.

03730062903255.jpg

endal ka 400+ hp masin, aga sõitmist ei sega, peavad vastu, aga kui dragi tahaks sõita, siis 4000rpm ja teine käik sees @ 0.3bar ei kannata pooltelg seda pauku ära, kui startida.

Muudetud , muutis cobra
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus