Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

@vunts88 Nagu vestlesime ja asjaoludest selgus, arvatavasti käsipumba membraan väsinud. Vaheta see e34 2.4td kütusefiltrijala vastu. Ühtlasi vaheta ka õhu- ja kütusefilter ära. Tallinna kandis toimetab @Toivoku ja ehk saab selle vahetusel sind abistada. Nagu olen aru saanud, siis tal endal ka 2.4TD olemas/ olnud.

Muudetud , muutis TrvP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

7 tundi tagasi, TrvP ütles:

@vunts88 Nagu vestlesime ja asjaoludest selgus, arvatavasti käsipumba membraan väsinud. Vaheta see e34 2.4td kütusefiltrijala vastu. Ühtlasi vaheta ka õhu- ja kütusefilter ära. Tallinna kandis toimetab @Toivoku ja ehk saab selle vahetusel sind abistada. Nagu olen aru saanud, siis tal endal ka 2.4TD olemas/ olnud.

ju tead sa natukene rohkem kui mina, aga vaevalt nendest mullidest nüüd pealevoolu juures mingi eriline probleem on. pigem pumba endaga miskit.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Fakt on see, et kütusetrass kuni pumbani peab olema õhuvaba. Otsest erilist probleemi nagu ma aru sain, siis antud autol ei ole. Kaootiliselt lonkab ja vahepeal toimetab kenasti. Samuti on võimalik vaatlusel tuvastada mullide liikumist (kas pumba poolt või tingitult käsipumbast ja pealmise membraani liigutamisest). Eks konkreetse põhjuse leidmiseks peab süvenema antud autosse. Seepärast sai ka viide sinule tehtud, kuna sa oled TD-ga kokku puutunud.

Muudetud , muutis TrvP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Keevitada igal juhul. Korralikku kere sa ei leia. Leiad lihtsalt kere mis kestab veel mõne aasta. 


Oskab keegi soovitada mõistliku hinnaga keevitajat?  Mul vaja üks Ford transiti kastika kabiin ja raami natuke keevitada. Pole vaja näituse asja vaid lihtsalt tugeva plekiga töölooma.
Ei ole endal lihtsalt aega teha.  
 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus