Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Ma ei tea, kas su lisatud link on lihtsalt näiteks aga ma soovitan osta siit: https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/1855206781/ref=sr_1_2_olp?s=books&ie=UTF8&qid=1487068764&sr=1-2&keywords=Restoration+Bible

 

13 naela eest E30-le pühendatud raamatust midagi kasulikku ikka leiad. Mul on see raamat olemas ning jäin rahule aga eks see muidugi olene, mida sa loodad sealt leida.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

11 minutit tagasi, Varblane ütles:

Selle nädala lõpus või järgmise keskel, liigun käruga tallinn-tartu-tallinn.Toon endale ühe mootori, nii et kui keegi tahab midagi vedada enam-vähem samal marsuudil siis priva või 58287914

Viitsid kirjtuada millal minek, mul vbla oleks yhtesid velgi vaja.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

13.2.2017 kell 21:16, TrvP ütles:

BMW e30 Restoration Bible- Kas keegi on selle raamatu ostnud? Lehitsenud? Asjalik kirjandus? http://brooklandsbooks.co.uk/index.php?route=product/product&product_id=116

Jah olen läbi lugenud ja väga hea raamat.

 

Muidu see on kirjutatud aastal 2004 ja Inglase poolt, ehk paljud ehitamise nõuanded ei kehti enam s.t mida tol ajal polnud mõtet teha on nüüd juba mõtet ja siis GB turu erinevusest tulenev. Teisisõnu raamatu avaldamise hetkel oli e30 sama vana kui e46 praegu

 

Soovitan osta sellegipoolest. Parim e30 raamat mis siiani kätte juhtunud. Teised liiga üldised v mingi võidusõidu suunaga

Muudetud , muutis oo7
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Jah sest ma ostsin ta mingi 2012 ja kaas on ka täpselt sama.

 

Samas seal siiski pilte täiesti mädanenud kerest igalt poolt ja kui aus olla, siis mingi täiesti tükkideks tõmmata ma ise tava e30 puhul mõtet ei näe ka 2017a veel. Vähemalt minu autoehitus käis sellisel tasemel nagu seal kirjeldatud. Keevitamist/värvimist tuleks nagunii õppida kuskilt teisest raamatust :D

 

See turkas ka meelde et mingil põhjusel mudelite all pole kirjeldatud 325ix-i ja seda mainitakse alles kuskil lõpus et olemas on. Samas see mudel sind vast ei huvita naqni.

 

Mul on veel mingid 2 e30 raamatut, aga need sellega võrreldes mõttetud

 

 

Sa noor mees võlud ma usun selle PDF-i ka kuskilt välja :D;)

 

Muudetud , muutis oo7
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Oleneb mis teha tahad ka. Ma saksakeelse kirjandusega kursis pole.

 

See Restaureerimise-piibel sobib niiöelda läbi lugemiseks. See sisaldab autode eripärasid ja tuunimist, pilte, jne. See õpetab millistest tükkidest ntx stroker kokku panna, aga mitte seda kuidas konkteetselt mootorit üldse ehitatakse.

 

Kui tahad konkreetselt õpetusi kuidas midagi teha (s.t pildid, mis järjekorras ja mis tööriistadega midagi teha) siis Haynes Manual v Bentley manual. Need PDF-ina inglisekeeles netist lebolt leitavad. Need on sellised, et kui sul midagi autol p***e läheb siis lööd õige koha lahti ja vaatad kuidas ntx veepump ära vahetada step-by-step ja mis Nm kõik poldid kinni peab keerama

 

 

Muudetud , muutis oo7
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pakun välja variandi pühapäeval transporti 12st valga-pärnu/tartu/viljandi-tallinn(16.30 laev)-helsinki-tampere külje alla välja.

Lähen pirukaga ja kuppliga käru on sabas tolknemas

kel on miskit võib ühendust võtta. Ainus tingimus on, et kogu träna laadimine võiks toimuda siis organiseeritult ehk aega kedagi oodata/passida ei ole.

Martin, +3584OO214253

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui kellegi on plaan hakata velgi soetama suveks, siis kaaluge meie röövkapitalistide toitmise asemel ka internetipoodidest tellimise variante.

 

Avastasin sellise koha: http://www.demon-tweeks.co.uk/performance/wheels-2

Veebruari lõpuni saab kogu tellimuse hinnast 10% veel maha, kui sisestad voucheri koodiga NEWR17.

Küsisin ühe kodumaise, siin foorumiski end reklaamiva ettevõtte, pakkumist Calibre Vintage velgedele, mis jäi 690€ kanti. Küsimuse peale, kas hind on lõplik, öeldi, et saab 5% alla teha, kui ka rehvid tellin neilt. Tellisin lõpuks omale veljed Demon Tweeksi lehelt ja sain need koos koju toimetamisega 515€-ga. Võite mulle puid panna, et kodumaist ettevõtmist ei toeta, aga ma ei suudaks endale ligi 175€ hinnavahet andestada.

Muudetud , muutis Chulo
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui defitsiitne kaup on korralikud kupee uksed? Nimelt kaaluvad need metsikukt ja nende arvelt saab ropult kaalu langetada, aga esimese hooga ei julge relakat sisse lüüa. Kui nende eest mingi raha saab ja soovijaid on siis pigem müüks need originaal seisukorras maha ja paneks fiibrist uksed. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus