Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

316 jääb ta oma elupäevade lõpuni, ega mark, mudel ,keretüüp ei muutu uue mootoriga. Passis muutub ainult töömaht ja lisandub ümberehitus märkustesse.

Varem oli lihtne, üv punktis gaaside mõõtmine ja arki vormistama, vbl teatud büroodes siiani niimoodi.

Viimaste teemade kohaselt siin foorumis on asi palju keerulisem, vähemalt põhja pool.

Lehitse sedasama rubriiki tagasi mingid lehed, oli jutuks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ise küsin ise vastan. brake cleaner.

Milleks see augu koht, kas selle peaks ka ikka kinni kleepima ju?!

(auk erinevas kohas eelmisest! Aga 51488103798 sobib ju kõigile?!)

 

 

 

20170124_160053.jpg

 

 

Võrdluseks vanast ka pilt:

Clipboard01.jpg

Muudetud , muutis Paap
  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Jõmisen siin väikese vahuveini litiga kodus ja sattusin jällegist interneti sisse jooma mõne kamraadiga ja lõpuks ikka otsapidi sinutorus.

Kuradi, see suur, et. Kevadel sai suures ootusärevuses ju "Päevad mis ajasid segadusse" vaatamas käidud 

 

 

 

2 kuud orgunnisin. Kamraadidele sujuv ajupesu ooldeilong ja asi päädis ikkagi lõpuks sellega,et saime kinoteatris ära käidud 30 matsilise seltskonnaga.

Riietus oli must be ja ühtegi mitteteemas olevat autot ka ei olnud. Peale taiest sai linnapeale jooma mindud mitte, et juba kinno minnes ja kinos meist pilte ja videosid ei tehtud ning mõni julgem ka aru pärima tuli :D Kino haises mõnusalt kaltsuka lebra järgi ja istusime kolmes reas sümboolses ruudus nii, et meie vahele jäi veel 2x2 paari suvalisi inimesi. Ruumet kiitis mu ettevõtlikust ning sheeris väidetavalt kogu filmimeeskonnaga kama, et sellised debiilikud päriselt nii tegid

 

DSC_0035.jpg

Paevad_2.jpg

Paevad.jpg

Paevad_3.jpg

12963374_1392973437395011_60325326333760

12919692_1393058930719795_49460325219848

12931013_1393189987373356_24551910490026

12977007_1393458390679849_19588534168591

 

 

Muudetud , muutis C4V6
  • Meeldib 9
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

 

See on enda suurepärase kvaliteedi poolest muidugi halb näide aga kas teie teadsite, et code one on Eesti esimene digisalvestatud diskentsipauk ?
Mikk Targo & Co. kalajama keldris mässasid. Võrkkestade ja neeru eest soetati Eesti esimene digitaalne 8 kanaliga pult. S90 oli stuudiomonitoriks.
Ilma naljata. Kellel on kasvõi võimalus reaalselt ripitud 320kbs (või veel parem FLAC'i) testida, siis üle keskmise süsteemist kuulates on kohe aru saada millest teema. 90ndatel kindlasti üks parimaid kui mitte parim heli. Sügavad bassikäigud, lendlevad vokaalid ja mahe keskriba.

 

 

Edit: Lasin värskelt flacist normaalse kvaliteediga lidina ka

 

Muudetud , muutis C4V6
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kogu jutt lisaks.

1. Millega sa praegu sõidad?

Praegu sõidan trammiga ja Opel Insignia Country Toureriga, aga minu kõige südamelähedasem auto on kenasti garaažis talveunes. Parkisin auto novembris ära ja ootame kevadet. See on ülimalt heas korras kerega 1991. aasta BMW E30, halvas seisus 1,6-liitrise töömahuga mootoriga. Üleni must ja sedaankerega.

2. Mida oma auto puhul hindad ja mis võiks olla teisiti?

Mul ei ole oma autoga ilmselt kõige traditsioonilisem suhe. Unistasin E30 kerega BMW-st pikka aega, kuni eelmisel aastal julguse kokku korjasin ja masina ära ostsin. Sellel hetkel teadsin, et sõlmisin pikaajalise lepingu, mida ühepoolselt üles öelda ei saa. Loomulikult arvestasin, et ees on palju tööd, vaeva, kulutusi. Samas tean ka seda, et sellele tundele ei ole vastast, kui vana masin minu silme all uue hingamise sisse saab. Oma ebaperfektsuses on ta perfektne, nii et võib vist öelda, et olen tema puhul rahul kõigega ja samal ajal mitte millegagi. Plaanis on ära vahetada mootor, mis on juba olemas ja ootab pealepanekut. Loomulikult vahetan järgemööda ära kõik väsinud jupid. Kindel plaan on ka täiesti uus interjöör, aga seda ilmselt järgmisel aastal. Tehniline seisukord esmajoones. Korrektsuse huvides mainin, et ma ise autot ei ehita, vaid teadjamad sõbrad aitavad unistust ellu viia.

3. Milline oli su esimene auto?

Minu isiklik kõige esimene auto oli 1997. aasta BMW 1,6-liitrise mootoriga. See oli räpi-BMW, mitte n-ö jõmmi oma, ja keskkoolis kruiisisime sellega ringi. Eminem ja Dr. Dre plärisesid kõlarites ning kogu elu oli veel ees. Oeh… Ilus aeg.

4. Mida mäletad oma esimesest juhtimiskogemusest?

Mäletan selgelt, et vanaisa otsustas pühapäeval mulle autosõitu õpetada. Istusin rooli ja sõitsin esimese käiguga. Kuni otse sõitsime, oli kõik okei. Seejärel tuli väike kurv, mis väikese poisi nii ära ehmatas, et lõpetasime tee kõrval võsas. Autoga midagi ei juhtunud ja pääsesime lihtsalt väikese ehmatusega. Pärast seda ei julgenud pikka aega autosõitu ette võtta.

mulle-meeldivad-autod-nende-naod-ja-emot
Mulle meeldivad autod, nende näod ja emotsioonid, tunnistab Metsakutsu.
Foto: Anton Hmelnitski
 

5. Mis oli autokoolis sinu jaoks kõige keerulisem?

Tagurdamine. Jaurasin sellega seal platsieksamitel ikka tükk aega. Ühest hetkest oli see tagurdamise pärast läbikukkumine nii tüütu, et harjutasin tagurdamist väljaspool autokooli nädal aega järjest. Pärast seda sain platsieksami sooritamises n-ö kuldmedali.

6. Milline on Eestis sõites kõige meeldivam teekond ja milline kõige ebameeldivam?

Kõige meeldivam on sõita Lääne-Eestis. Ma ei oska seda põhjendada, aga suvel, kui sinna kanti satun, tunnen ennast nagu mõnes „Top Geari” hiilgeaegade klipis. Kõige ebameeldivam on sõita Tallinnast Pärnusse ja tagasi. Tee on selle liikluskuhja jaoks liiga kitsas ja rekade hulk on käsitlematu.

7. Mis on su auto kindalaekas?

Manuaal ja parkimiskell.

8. Kas teel lõhkenud rehvi suudad ära vahetada?

Ilmselt suudan. Eelmisel aastal tegin koduaias kuiva trenni. Olin suht hädas ja nõutu, aga äkki pingeolukorras leiaksin lahendused.

9. Üks su hobisid (kui nii võib öelda – ses mõttes, et äkki see tähendab su jaoks midagi enamat) on autode pildistamine. Miks? Milliseid autosid sulle kõige rohkem meeldib pildistada?

Hobi on isegi liiga hästi öeldud. Mulle meeldivad autod, nende näod ja emotsioonid. Varem ma joonistasin neid. Nüüd, kus kaamera natukene käepärasem on, satun neid oma lõbuks pildistama. Mulle meeldib autode juures disain. Mootorid, hobujõud ja muu säärane mulle huvi ei paku. Seda kinnitab ka fakt, et vahetan oma BMW väikese mootori põhimõtteliselt sama väikese vastu, kuigi mul oleks ju võimalus R6 mootor peale panna. Sellel aastal kavatsen kindlasti autosid rohkem pildistada. Mulle meeldib, et neil on hing ja nägu ja tegu, aga samal ajal suudavad nad pildil olla staatilised. Ideaalne modell algajale fotograafile.

 
 

10. Kas ja kui palju on autod jõudnud su loomingusse, sõnadesse?

Väga palju. Pikemat sorti autosalm on loos „See on me blokk” 2008. aastast. Vähemal ja suuremal määral on autoteemat ilmunud siin ja seal. Kõige rohkem ilmselt uue albumi „Kuhu koer on maetud” laulus „Aknad lõpuni all”, mis räägibki eelmisel suvel täitunud unistusest.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus