Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Mida kuulda tahad? Müüsin kevadel maha selle auto. käis dünos. rattast tõesti 109kw ehk mootorist 125. kuid väänet oli see-eest uuema tüübi kahepoolese jagu ehk 240nm.

jutu järgi oligi stroker. kere oli minust üsna nukras seisus ning sillad andsid lsd-ga müttamisest tunda. kui rohkem infi tahad kirjuta facebooki rainer tuul või 51903979 võin pajatada nii palju kui oskan. Tead kelle käes see on? või elab veel?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

@Paap Vt ka aeromotors.ee -st, Nissens seal 141.23 euri, aga tehasetellimus (tarne 3-4 nädalat). Sõber tellis miskeid juppe sealt, jäi teenindusega rahulise, ise tellisin rullikale andureid, ka väga ok teenindus ja hinnad päris head.

 

Ja kas kellelgi juhuslikult 2.4td siduri komplekti koos hoorattaga (tutikat komplekti) garages seisa? Kui on, siis palun PS. :memeHmmm: Nokiani naast ikka hea nii hea, et sellise ilmaga ka pidamine to the max ja eks ikka sidur annab lõpuks järgi, kuna mootor ikkagi turboga. :memeLol: (tglt sidur lõppes lihtsalt ära).

Muudetud , muutis TrvP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

2 tundi tagasi, Paap ütles:

Esimese hooga proovisin Knutssonist, Forsist, Ladu24. Ei midagi, ei paku.

Nüüd paar kohta juba leidsin jah. Peaks see olema 17111176900.

Nissens ikka 160+ euri.

 

See mis RaidoM näitas vist ei ole see?!

 

No sina siis uurisidki seda radikat. See päring jõudis minuni täna ja mina pakkusin hinna ka välja. Kui sul on huvi on, siis kirjuta mulle ja ma mõtlen välja mis ma sul selle hinnaga teha saan ;)  RaidoM on ka meie kodulehelt pildi teinud aga see pole ilmselt see radikas, vähemalt asnedus ei jooksunud sellele koodile peale mis Paap andis

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

@TrvP  Sellepärast seisid eile espaki kõrval ringi keksel nukralt ?  )

 

 Sul 2 massiline hooratas ? Kui jah siis uuena on tal hind ulme...  ei usu et sa viicid 5 sotti anda hoorattaga komplekti eest ? 

 

Kui tahad võin pakkuda komplekti ilma "hoorata" - PS

Muudetud , muutis Leks
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus