Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

  • 2 nädalat hiljem...

Kutid aidake veermiku osas, ehk on kellelgi siin rubriigis igav :D

Nimelt tuleb peale e34 alt pärit m20b25 koos kastiga. Aga mina ei suuda enam aru saada, et mis mille kardaani ma siis panema pean, suure flantsiga kast. Samuti tekkis kysimus hoovastiku kohta, et kas e30 oma sobiks sellele? nii palju peak need vist ikka samasugused olema. 

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Kahju hakkas oma autost, kui seda rasket haaget 50-ga tasakesi sikutas, aga sellist pilti lihtsalt ei saa iga päev teha. :memeTroll:

Õnneks sai peale paarikümne kilomeetrist tasakulgemist hoopis kolleegi kärupistikuta A6 vankri ette rakendatud ja ilmselt see jääb viimaseks korraks, kui mingi tiisel tee kärukonksu otsa leiab, sest nüüd kaob see konks sealt küll nahhui, et oleks edaspidi olemas mõjuv põhjus igasugustest jaburustest keeldumiseks.:unsure:

DSC_0076[1].JPG

Muudetud , muutis kurikristjan
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui mina oma musta kupee Suurupi lähedalt käruga Pärnu vedasin Audi 100 2,8 quattroga oli ka tunne, et varsti lähevad uksed lahti, auto venib nagu tatt pikaks. :) E30-ga lohistada võib ikka päris piin olla ja tõeliselt kahju masinast. Tean mida sa tunned. Konksu võid ikka alles hoida, aitab konkreetne "EI" ka sellistes olukordades.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus