Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Kas on Tallinnas mõni hea inimene, kel juhuslikult on toimiv R4 tahhomeetriga näidikuplokk riiulis seismas ning kes nelipaki eest seda 5'ks minutiks oleks nõus laenama? On vaja ühendada korra enda autole, et teada saada, kas minu näidikuplokk on õhtal või siis on mu autol muu elektroonikakala ja plokk ise on terve. Kui laenatud plokiga hakkavad kõik seierid tööle, siis asendaksin õlled viisakama rahasummaga ja jätaks näidikuploki endale :D Kui keegi viitsib aidata, võib mulle pm'i kirjutada. Tänud!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

23 tundi tagasi, Henrik ütles:

Kus asub tahhokaga R4 kellaploki patarei :D ? Eks ma leiaks, kui ploki kätte võtaks, aga auto on eemal ja uurin mugava mehe kombel kodust. Kas oomipoest leiab vana asemele mingi asenduse?

 

Need ei ole mingid suvalised patareid, Tallinnast leidsin mina need Tondi raudtee ülesõidu juures asuvast akupoest.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Jälle oma kellaploki jutuga. Kas kellelgi Tallinnas on paarikümneks minutiks laenata bensuka näidikuplokki, et saaksin veenduda, kas minu autol on plokk õhtal või viga kuskil kaugemal? Viskaks korra enda auto pistikud taha ja vaataks, kas saab osutid tantsima. Abimeest tühjade kätega ei jäta. Kel midagi pakkuda, võib mulle pm-i märku anda. Kui niisama ei viitsi, siis võin kohe käest ära ka osta. Sellisel juhul võiks 55L kütusenäidik olla. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus