Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

See laagri koos rummuga vahetamine nii lihtne et vahet pole, kuid poolmuidu saad need siis võid mitu korda ka vahetada :D Ja originaale olen lammutanud, siis ma küll aru ei saanud et laager eraldi vahetatav oleks olnud. Linki sellele infole?


Ma ostsin mingi tundmatu soome laagri (koivunen oli pakil vist kirjas) ja üle 30k vastu pidanud siiani, ei tunne et petta oleks saanud kui ka hommepäev puruks läheks. Esisillas on ka katse pooleli, kunde pool kaks lemförderi šarniiri, ühel ajal paigaldatud. Juhi pool välimine mingi itaalia ricardo vms :D kõige odavam praht. Aasta kauem all olnud. Enne paigaldust võtsin mütsid maha ja määrisin ära. Et paistab, kas enne annab saba 5 või 15e kolkar. Golfi veermikku remondin samas kõige kallimate juppidega sest need ei maksa suht midagi ja hinnavahed ka väiksemad, tagalaager SKF-i oma 10.80.- ja kõige odavamad mingi 5e kanti.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus