Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Eix, kuna tegu suht haruldase asjaga ongi see probleem, et kus ja mis on see tõeline ja päris E30-ne elektriline ruloo. Väidetavalt ta pidi olemas olema. Muidugi sellel lingil lisatud raamatu pildid ei tõenda mitte mingit moodi, et tegu on E30 special.

Minu halliks unnistuseks jääb alati leida see päris asi ka oma masinale, oleks ta siis selline nagu sellel lingil või mitte, ei tea. :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma olen netist mitu erinevat varianti leidnud, samuti ebays müügil erinevaid. Vanad raamatud ja kataloogid ei näita vist väga midagi, lülitile pole ka reaalselt kohta kusagil...võta nüüd kinni. Ehk järelturu tegijad omalajal pakkusid sellist asja? Leiaks kusagilt sedaani või touringu küljekardinad ning usa klaasist katuseluugi, siis ma võiks lisade osas rahule jääda, vist enam poleks midagi puudu, aga mine tea :)

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kellegil m40b18 pole harjumaal varuosadeks, oleks vaja süütepooli või miskit. Oma autol puudub säde küünaldes ja oleks vaja porooviks süütepooli :(

Käisin romulas ja anti mingi kommutaator, õeldi et viga võib selles olla ? Kas e30 üldse selline asi leidub ?

 

Probleem sai lahenduse, uus aju.

Muudetud , muutis pold1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Eix me oleme vist kaks haiget eesti peale oma lisadega. :)

See ruloo on ka nagu unistus, palju räägitud aga päris elus nähtuna, kas on koopia või originaal, võta enam kinni.

Pigem ta lisavarustusena nagu käetugi esiistmel alla liigitub. Järelturu kaup, sellest ka selline saladusloor.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas kellegil võiks olla M3 tagaistet?

Pikk jutt lühidalt... Oleks vaja kahekohalist tagaistet, et auto maanteeametis arvele võtta 4 kohalisena. Maanteeamet on mul auto registreerimise nii keeruliseks teinud, et kohati on tunne selline, et lihtsam oleks selle kotletiga pressile sõita. Viimane kord kui ma siin riigis midagi ametlikult üritan ajada.

Muudetud , muutis Chulo
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nad huiavad mind praegu sellega, et passi järgi on auto maksimaalne lubatud kaal 1540kg, ehk r4 järgi. Homme üritan veel maanteeametist mingit adekvaatset vastust saada.
Tants käib mingi tühise 27kg ümber.
Pm sai asi alguse Saue arkist, kuhu oma autot läksin arvele võtma. Sealsel vanakesel oli s**t päev ja saatis mind otse seenele oma mootorivahetusega. käskis kirjutada tehnikaosakonda taotlus. Tegin seda. tehnika osakonnast vastati, et pean minema autot metroserti uue mootori ja käigukastiga kaaluma, mida ma ka tegin.auto tühikaal koos kõikide tehnovedelikega 1220kg+arvestuslik 75kg (juht 68 ja 7kg pagas) euronõuete järgi. See jätab aga 245kg 4 inimese jaoks. 1 inimene on arvestuslikult 68kg x4 =272 kg. Saatsin maanteeametisse pildid pigimattide paigaldusest, et tegelikult on autos ca 40kg pigimatte, kuid see neid ei huvita. Lahendus on kas pigimattide eemaldamine ja uuesti kaalumine (mis maksab ca 100€ Metroserdis) või eemaldada tagumine istujate pink, keevitada kinni kinnituskohad ja auto 2 kohalisena arvele võtta. Saatsin ka kirja, et kas autot poleks võimalik 4 kohalisena arvele võtta, aga mulle pole veel vastatud. Homme kavatsen sinna helistada ja uurida, et milles kühvel, kas saab või mitte.
Tehnonõuete kohaselt peab ühe istekoha suurus olema 400x400mm ja selle leen(seljatugi) teatud kõrguselt mõõtes 500mm. Pm selle järgi saaks tagaistme lugeda ka 2 kohaliseks. Samas on seaduses ka klausel, et erandina loetakse tagaiste 3 kohaliseks, kui selle laius on vähemalt 1100mm ja leen 1200mm. Nüüd see "erandina" ongi koht mida võib mitmeti tõlgendada. Kas selle erandi rakendamine on kohustuslik nendel tingimusel või mitte. Kuna M3 peaks olema passi järgi 4 kohaline, siis võib see olla väljapääsuks.
Kui see ka ei mõju, siis on lisaks veel üks õlekõrs. nimelt on mul sillad kõik R6 mootoriga kerelt, mille kandevõime on suurem. Kuna seadus ei käsitle samatüübi variandilt pärinevate osade kasutamist ümberehitusena, siis ei pannud ma seda ka ümberehituse taotlusesse kirja.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Samas oleks see 27 kg ka mujalt kindlasti võimalik kokku hoida. Kegem aku, kergemad rattad ja kergem tagavararatas annaks ilmselt juba pool sellest, aga edasi on mõtted otsas.

Ja uue kaalumise eest tuleks ikka lisa plekk jälle välja käia... debiilsus kuubis lihtsalt. täiesti 0 vastutulekut maanteeameti poolt.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See saue päss on eriline emm,käisin kunagi värvivahetust tegemas,tahtis uksepealt tagasi saata auto,sest velg koopast väljas temaarust.

Pikka jauramise peale sain värvi vahetatud,teine tüüp kes seal oli,minuarust vene nimega oli,talle näitasin mootorivahetuse ette,ülinorm kutt.

Muudetud , muutis valgma
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Minu kogemus sai alguse just selle vene pässiga. Ei tea miks peeditakse. Ratas oli mul ka koopast väljas pisut ja lisaks on see suurem kui passi järgi ette nähtud, ehk siis maksimaalselt 205/55R15. Pean arvele võtmise ajaks R15 rehvid ajutiselt alla saama.

Eix, ega mul ju mingit valikut polnud. Selleks, et ametlikuks saada, pead auto ju registreerima.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus