Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Neid kuradeid ei karista enam ka, enda uus Audi b8 on ainult 2.0tdi ja chipiga ligikaudu 400nm väänet, seega päris kärmelt kerib edasi (IS-iga ei saa kuidagi vastu, isegi 0-100 mitte, ometigi Audi 1600kg ja IS ca. 1000kg, seega kaldun arvama, et 2.5 ka mitte). Veel hullem kui mõne 3.0tdi vastu satud.

 

Kui see 2.0tdi audi seitsmesele 3.0 diisel 160kw haledalt ära teeb, siis usun alles, et 2.5 rull jagu ei saa c(:

Mõlemad peaks enamvähem samasse suurusjärku kaaluma.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kübemefilter ummistub sellel lihtsalt. Uus on 1500 eurot umbes. Saab asja ka ära nullida (see maksab üle 300) seda kas pärast ÜV ka läbi läheb ma ei tea. Teiseks läheb suurema läbisõidu juures turbo.

 

 

Töökaaslasel on sama auto, muidu nagu toimib. Küttekulu tal kuskil 6,xx kandis. Filtrikoin tal oli ära, turbo siiani toimib :) Tal on muidu viimaste aastate auto ka, mis seda tehti

 

 

Mind ennast häirib selle auto juures odav ja mitte just kõige kenama disainiga salong. E46 on seest palju kvaliteetsem ja uus F30 tohutu samm edasi..

 

Ise ootaks F30 odavnemist pigem 

Muudetud , muutis oo7
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Endal oli enne e46 2003a. 105kw (rida4, N42), see on küll täielik loodusõnnetus, tasub eemale hoida. 110kw on rida6, see jälle liiga janune... See jutt siis bensukatest, diislite kohta oskan öelda vaid tuttavate näitel, et 100kw tasuks vältida, pigem juba 110kw. Kui uut masinat hakkasin otsima, siis käisin nii mõndagi e91 vaatamas aga sama probleem nagu e46, võib öelda, et hullem isegi - tagaistmel istujaruum praktiliselt olematu. Seest jättis ka disain tõepoolest juba eelpoolmainitult odavama mulje kui e46. Ise otsustasin lõpuks 2010a. A4 kasuks, kuna see on seest juba inimesemõõtu ja uus common rail mootor (2.0tdi) jättis ka päris hea mulje. Hetkel väga rahul, 1600kg masinal maanteel talverehvidega 4,0-4,3 l/100km, linnas ca. 6 l/100km. Bemmi kahjuks rääkis ka see, et Audil sain sama raha eest tunduvalt parema varustuse (adaptiivne püsikas, keyless entry & start, bixenon+ kurvituledega jne).

Muudetud , muutis siimp
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Omast käest oskan öelda, et üldiselt sillad tugevad aga nagu ikka, tüüpkoht tagasild, nii puksid kui ka muud (mingi konstruktsiooniteema oli ka, selle kohta võid siit lugeda). Eks kõik muidugi oleneb sellest kui heaperemehelikult autot enne hoitud/hooldatud on. Tasub enne ostu kusagil lasta ära kontrollida, siis ilmselt võib nii mõnegi kopika hiljem kokku hoida.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Uuema bemmi kasuks rääkis minu arust ainult tagavedu aga kuna kaks e30 ka olemas, siis saan oma tagaveo isu nendega täis. Ökoks liikumiseks võib vabalt ka esivedu olla. Prantslastest ma parem ei räägi, neid ka paar tükki olnud ja nendel tulevad sellised vead tavaliselt, millest sa ei oska isegi und näha mitte. Täiesti loogika vastased autod. Saksa kvaliteedis ei ole siiani pettuma pidanud, eesotsas e30-ga.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui üksi või kahekesi enamuse ajast sõidad, siis igati mõistlik e91, mahub isegi mõni suurem asi peale. Kui juba pere on või aegajalt ka mõned sõbrad tahad peale võtta, siis ilmselgelt on see auto selleks liialt väike. Käi vaata mõni masin ära, proovi ka tagumisele istmele istuda nii, et esimene iste on enda järgi sätitud. Mul oli juba e46-ga probleeme sellega, et inimesed ei mahtunud taga istuma normaalselt ja ma ei ole just kõige pikem inimene. e91 proovima läksin, siis sellega tundus asi täpselt sama olevat. e61 on ka tore, aga jubedalt elektrit täis topitud.

Muudetud , muutis siimp
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Hmm ok.

Kuna nüüd kui väkke ei pea minema olen julgem asju ostma või liisingutama :D

Samas ka väiksed pere plaanid on hakanud peas tiirlema. Seetähendab seda, et vanker tuleb ka kuskile panna :D

Ja nagunii ostan ma kindlastu universaal kerega auto. Mind need sedaanid eriti ei tõmba kuna siis pole kuhugile midagi panna.

E91 peaks siis universaal kerena ruumi olema ikka. Samas tean, audis on rohkem ruumi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See 2008a. ja edasi A4 universaal on juba seest midagi e61 sarnast. 3ne on ikka jupimaad väiksem ja minul see otsustavaks saigi. e91 välistasin suhteliselt kohe kui proovimas ära käisin ja siis veel mingiaeg valisin e61 ja A4 vahel aga lõpuks pärast pikki õhtuid internetis lugemisi sai selgeks, et tuleb ikka Audi võtta. e46 puhul tegi pagasiruumi need tagumised kõlarikohad väikseks. Pikkust nagu oli aga laiusest jäi kohati puudu kui istmed alla sai klapitud ning midagi suuremat vedama pidi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma olen siiani oma e46 universaaliga hakkama saanud. Just eriti lühike vend ka ei ole (hommikul 1.9m õhtul 1.89 :D ) Taga on ilusti ruumi turvatooli jaoks ja siis kui veel beebi oli, mahtus käru ka ilma igasuguse probleemita taha ära. Aga ega ruumiga priisata ei ole. Enne kui teise peale mõtlema hakkan pean kõigepealt suurema elamise vaatama, auto on sekundaarne.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus