Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Ahh eks need väikelinnade baarid/klubid kõik sellised omamoodi, vb olla tahtis niisama tüli norida ja kakelda..

 

 

 

Mis e30nesse puutub, siis peab asi korralik/puhas olema, siis püüab pilke niiet vähe pole, ikka mõni vaatab aegajalt üle õla kui vanalinnas  seisab ;)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Eilne õhtu oli ka lõbus jälle üle pika aja. Nimelt siis Elvas avati uuesti peale oma 10-t aastat ööklubi Ego. Ja nagu traditsioon ikka, siis ajastukohase rullikaga platsi koos sõpradega. Kõik ilus ja timm senimaani kuniks sain jälle loengu teemal, et miks ma sellise rondiga peole tulin... Ja oh imet, see kord polnudki mingi blond bimbo kes seda ütles. Tuttavatel juba rusikad sügelesid, aga tont sai enne pagema, krt ma ei teagi enam mida teha, müün vist kõik oma rullikad maha ja võtan mingi X5 liisingusse siis olen tegija... :(

:D Nägin ka su rulli EGO juures, a sa läksid suhtkoht kohe peale seda minema kui ma sinna jõudsin. s**t pidu oli küll vist. Joogijäjekord oli vahepeal ca tund. Siis kärssas võim läbi ja pool tundi oli muusika maas. Keegi vist nahapeale eriti ei saanud, naised tissi ei näidanud ja terve see peldik oli seest täpselt samasugune nagu 10 või 15 aastat tagasi. Kui noored tahavad tõelist 90ndate klubi kogemust, siis peate EGOsse tulema :D Ränk peldik on küll... Muidugi eks rahvast oli ka seepärast ropult, et samal õhtul oli Elva Kool 100 üritus. Ma pean korra veel ära mainima, et üliränk peldik on see koht :D

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nägin jep kui käppa viskasid, tervitasin veel vastu. Ah pole sel Egol häda midagi, lihtsalt kaine peaga pole mõtet minna. :D

 

/// Oleks tegelikult kauemgi olnud, aga sõber kustus juba ära ja tahtis koju minna. Aga tundub et ega vist millestki huvitavast ilma ka ei jäänud. :P

Muudetud , muutis -Kaido-
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Überblingenis oli vist töötaja, kes iga kord peo alguses meeste peldikusse korralageduse tekitas, vähemalt mulje jäi selline. See oli lihtsalt ulme, mis seal koguaeg toimus. Juba peo alguses olid alati paberid pissuaarides, põrandal ja krt teab kus veel.Ükskord päris peo alguses oli vaja seda kasutada, majas olid ainult mina ja veel mõned DJ-d ning mõni klient, aga peldik oli juba oma nime väärt! :D

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Eile liigutasin oma e36-laipa. Kas 85kw 1.8 bensukal peabki tahokas punase lõppu käima(ja natuke üle) kui lapp põhja lükata? Kuidagi teravalt liikus edasi ka :rolleyes: See vana kelle käest ostsin arvas, et äkki mootoriga midagi tehtud... Ja kui tuure anda, siis kukub tagant paukuma ka rämedalt

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

:D hahaa :D see joosep :D Peaks stanged külge timmima siis saab öösiti rumalusi teha :D

 

lõpupütt ka mingi räme vihmaveetoru nagu mul rullikal kunagi oli :D eix peaks mäletama seda lehtrit :D

hääled olid 83kw-se kohta nii kõvad, et Tomstahi pettis ära... too arvas et reaskuuene.

Tim vahetas originaali vastu välja selle kunagi... voh maššina :D

Muudetud , muutis RaulA
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Raul stangesid ja istmeid tahad siis või ei? :D

Stangesid tahan küll... Istmed ikka sees, sest 150 raha tervete poolnahk sportistmete eest tundub inimestele palju :huh: 

 

 Laupäeval selgub palju mul Mazda keretööd maksma lähevad. Siis tean sulle helistada kuna järgi tulen :BMW:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

jfmxXv0.png

Noh lõpuks ka mingid muutused

EDIT: WTF...järsku kadusid tellimuste olekud ära...posti pole saabunud...
njtX0M8.png
28.ndal tegin päringu aga loobusin, siis 30.ndal tegin uue ja maksin kohe raha ka ära...nüüd peale 3 nädalat ootamist näitab, et klient loobus...
xgkPiuG.png
heatöö h2...

Muudetud , muutis Willard
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Raske jah vahest ikka nendega ,ma kysisin et kus mu bensutorude kinnitused on v6i saadate raha tagasi nad saatsid mulle opis bensupumba pealmise klambri raha tagasi ja tühistasid selle tellimuse mida juba 2 kuud oodanud olin .Normalsed,toruklambrite raha siiani õhus .

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mul e30l mingi süsteem, et kui kojameeste kangi otsast korra vajutan, siis tõmbab ise paariks sekundiks klaasipesu peale ja pühib ära.

Mis selle süsteemi eesmärk või asi peaks olema? :D LIhtsalt, et ei pea ise kangi tõmbama vaid saab korra vajutada ainult? :D
Puht juhuslikult avastasin

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pekkis päev ikka olnud jälle pagan koju ei sa ka ennam sõita soossimäest alla nii et 300 m.läbimise eest 100 eur trahvi ei sa.Turvavöö trahv on ka ikka üllemõistuse juba ,unustad ei mingit hoijatust  ja lataki 100 eur. :bug: Õeldi et sain veel pool trahvist muidu vist 200 ja aastas veel unustad siis 400 normalsed raha masinad . :drool:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma olen turvavöö eest rullnokaga saanud 2x. Mõlemal korral oma tänavas (kui veel Keilas elasin) pm liikuma hakates, loll komme oli alati vöö peale panna seal all maanteele pööramist oodates.

 

Esimene kord = 40 EUR, Teine kord = 80 EUR

 

Aga nad ütlesid ka, et max 2. korra eest on 400 ;)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Puhastverd sitapead lihtsalt, peab ikka ise ka pilte hakkama tegema neist kui ilma sõidavad ja kohe Delfile soovitama... Tartus üks pidev maasikas koht on neil see Aardla Fasters, kust vasakpööret teha ei tohi. Tavakodanikele väänatakse trahve, aga ise panevad öösiti samamoodi ilma vilkureid kasutamata ega väljasõidule sõitmata.

// Pealegi mis see nende asi üldse on kas ma kannan turvavööd või mitte kui ma üksinda liiklen. See peaks ikkagi mu enda vaba valik olema, et kas tahan surma saada või mitte. Aga riigil vaja ju orjasid kes reaalselt tööd teha viitsiks ja nendelt ju sama hea ka lisaraha kasseerida, sest sealt vähemalt on mida kätte saada.

Muudetud , muutis -Kaido-
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kainekana olles on olnud selline huumor, et sõber huias mind, et avas taga istmel vöö. Tema ei pane peale jne. karjusin sõimasin teda juba. Kõrval sõbrale antsin märku, et hoidku ennast istmes kinni. Plaks pidurid peale järsult ja tüüp käis peaga vastu peatuge ära :D siis sai aru mix vaja vööd.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mario, ära sellise lollusega küll tegele keemilise pesu kokkuhoiu pärast. Pigem pese terve iste pesuriga ära, aga lahti ära sa küll nüüd kaku.

 

Mis seda klaasipesu puudutab, siis tegelikult peab seda nuppu peal hoidma, see paar sekundit , mis peal hoida ,pritsib intensivpesu ainet ja siis hiljem lajatab automaatselt tavalist pesuvett peale. Selleks ja selline on see süsteem ja mõte, aga intensiivist pole enamusel enam haisugi.

 

Mis turvavööd puudutab, siis ise kasutan seda harjumusest ja trahvi mittesaamise eesmärgil. See vöö teema on tegelikult 50:50 ,aga see ajupesu hakkab maast madalast juba ja midagi pole teha, näha et siingi neid pooldajaid kõvasti :) Minu arvamus on see, et vabatahtlik peaks olema. Sama siin nende mentide teemal, ise ka üritanud nende rikkumisi fikseerida, aga paraku alati siis kaamera väljas vms.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus