Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Keegi Tartus või selle ümbruses mulle täiesti sirget esipõlle laenab, et ninaraam paika keevitada ja vaadata, kas kõik ilusti kokku sobib, kardan, et minuoma on banaan ja ikka üks tuli irvitab välja...

Mingi sümboolse tasu eest laenata muidugi, tulen ise järgi ja toon tagasi.

Kes võttis talveks omal sirge põlle ära ja nõus laenama siis PS

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Eilne õhtu oli ka lõbus jälle üle pika aja. Nimelt siis Elvas avati uuesti peale oma 10-t aastat ööklubi Ego. Ja nagu traditsioon ikka, siis ajastukohase rullikaga platsi koos sõpradega. Kõik ilus ja timm senimaani kuniks sain jälle loengu teemal, et miks ma sellise rondiga peole tulin... Ja oh imet, see kord polnudki mingi blond bimbo kes seda ütles. Tuttavatel juba rusikad sügelesid, aga tont sai enne pagema, krt ma ei teagi enam mida teha, müün vist kõik oma rullikad maha ja võtan mingi X5 liisingusse siis olen tegija... :(

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Eilne õhtu oli ka lõbus jälle üle pika aja. Nimelt siis Elvas avati uuesti peale oma 10-t aastat ööklubi Ego. Ja nagu traditsioon ikka, siis ajastukohase rullikaga platsi koos sõpradega. Kõik ilus ja timm senimaani kuniks sain jälle loengu teemal, et miks ma sellise rondiga peole tulin... Ja oh imet, see kord polnudki mingi blond bimbo kes seda ütles. Tuttavatel juba rusikad sügelesid, aga tont sai enne pagema, krt ma ei teagi enam mida teha, müün vist kõik oma rullikad maha ja võtan mingi X5 liisingusse siis olen tegija... :(

kes se selline tarkpea oli siis? :D sa mu tsikki nägid ka siis seal? oli kh eile seal peol vms :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ja mis vahet seal on mida keegi arvab? Ise sõidan igapäevaselt 1989 aasta e30`ga ja enda uuema autoga (2011 a4) sõidab naine. Vaadatakse küll vahel imelikult kui mantliga e30`est välja ronin aga no paremat autot mul ei ole olnud.

Muudetud , muutis siimp
  • Meeldib 3
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See on iga inimese teadlik valik juba nüüdseks, miks rulliga sõita ja ei peagi igale vandile aru andma, miks ja milleks :D Ise ostsin talveks Golfi nüüd, mitu inimest on juba öelnud, et ostsid ka "päris" auto lõpuks aga no mul täitsa savi :D Suvi tuleb siis jälle rullile tuld, ainus eesmärk on paremat autot mitte talveperioodil soolas sees leotada :)

Kunagi oli kogemus kaine roolina peolt tulles, kui üks kohalik plika millegi muuga enam koju poleks saanud siis Ladasse mahtus veel kuidagi peale. Oli märgata, et temale oli see sõit ikka väga piinlik ja hiljem oma sõpru nähes kuskil kodule lähemal kappas minema nii, et ei öelnud isegi head aega, tänamisest rääkimata. Aga jala käia ka ei tahtnud :D Vaesekene, kahju kohe :pinch:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  Ma olen nüüd kaks viimast nädalavahetust käinud reedeti vanalinnas ja parkinud ka sinna. Kui oled ikka eemal ja jälgid auto poole siis märkad, et enamus inimesed vaatavad just rulli poole ja mõni näitab näpuga ka, midagi halba pole siiani ka kuulnud :)

Muudetud , muutis Magnus
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus