Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Raul on tuhvlialune :D

MÖLA! :D

juhtus hoopis nii 1210295749.jpg

väärtuslikum kraam läheb juppidena minema ja ülejäänustega saab lumel libiseda :D

 

m-tech nodi päris korralik peal. stanged, liistud, sisu(sportivnõje poolnahk), must lagi, 16" velg, valged suunad jne.

Muudetud , muutis RaulA
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kuulutuses küsitud hind oli 380€. Täna kui ma helistasin ütles 400€ ja võta dokumendid kaasa, et saaks kohe ümber vormistada. Küsisin mis kellaaja kokku lepime(kuna naine autoga tööl)? Ütles :"tunni jooksul". Ja kuna ma olen täiskohaga hästi teeniv lapsevanem, siis 5 minutiga sebisin hoidja teispoolt linna kohale ja autojuhi, kes mind Tartusse vedas. Terve tee peksis pulss iga € eest mis ma välja käisin. Joppas tõesti.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Hm miks sa juppideks teed selle auto on nii otsas we?Pildilt ei paista nii hull ju et juppideks peaks t6mbama .

välimistest plekkidest pole midagi järel. Karbid on kõvad ja pagassipõhi ka enam-vähem normaalne. All pole veel käinud.

Tahtsingi talveks põllupeale lõhkumiseks tagavedust, aga originaal M-tech stangedega poleks eriti mõistlik. Tuled-klaasid kõik terved, loodetavasti jäävad ka selliseks :D

 

matuuu - saatsin vastuse.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Rahvas. Kas keegi on tellinud või teab kedagi, kellel on DARE RS replika veljed ?
Või pole keegi neid veel Eestimaa pinnale tellinud ?

Huvitab just vastupidavus ja kvaliteet..

 

http://www.ebay.co.uk/itm/BBS-RS-STYLE-ALLOYS-STAGGERED-8-5-9-5J-4X100-4X108-5X112-5X120-15-16-17-18-/170969563988?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET&hash=item27ce948354

Muudetud , muutis 001WSK
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Rahvas. Kas keegi on tellinud või teab kedagi, kellel on DARE RS replika veljed ?

Või pole keegi neid veel Eestimaa pinnale tellinud ?

Huvitab just vastupidavus ja kvaliteet..

 

http://www.ebay.co.uk/itm/BBS-RS-STYLE-ALLOYS-STAGGERED-8-5-9-5J-4X100-4X108-5X112-5X120-15-16-17-18-/170969563988?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET&hash=item27ce948354

pidid normid olema,kuskilt kõrvu jäänud siuke jutt.aga millega eesti saad need? seal kirjas et eestisse ei saadeta,inglismaa sisene kuller vms.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus