Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

oeh sain masina normaalselt tööle jälle, õnnestus saada reisi peal olles tln-st 64km pärnu poole statoilist mingit jama kütet 20l. laksust peale tankimist autot enam käima ei saanud, peale mõningat mõttetööd lasin 15l küttet pensupumbaga sinnasamma tankla juurde maha ja tõin kõrval asuvast olerexist kankaga uue kütte ja sain turtsuva mootoriga lõpuks tln-as käidud ja kodu tagasi. kodus lasin nüüd lõpuks kogu kütte välja ja puhas küte ning filter kodus sisse ja mootor nurrub jälle :D

mine veel statoili et saab kvaliteetset kütet ... :mad:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

jah korraks käivitus niikaua kui sain vöö peale ja tuled ette oli vaikus edasi ainult üksikud süttimised ... enne kui otsustasin kütust välja lasta, käis peast mõte läbi et kuis kurat koju saada 300km koduni veel ja kell oli juba umbes kesköö vastu esmaspäeva, selle käiamise peale oli kõige suurem hirm et aku saab tühjaks siis on hambad- võta bussi pilet hommikul ja saada see auto kus kurat. teenindaja pakus raha tagasi kui olerexi küttega masin käima turtsatas aga hing on täis juba selle jama peale ja keeldusin sellest viisakalt kuna vaja oli juba kiiresti tln jõuda (pidin tallinnast koera kutsika tooma naabrimehele)

huvitav et pentsupumba sõel oli kaetud mingi peenikese tuha taolise ollusega kuigi augustis sai just paak pestud ja uus küttepump pandud, vähemalt oli veidi seiklust ja õnnelik lõpp

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ei usu kunagi sellistesse kütteprobleemidesse. Solgi müümine on minuarust välistatud ,eriti nii suure tanklaketi puhul. Huvitav,et mul autod kõik solgi ära põletavad ilma mingi probleemita? See kütus nüüd selline ka olla ei saa, et üldse ei põle ja auto ei käivitu enam :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Olen ka mina s***a saanud ning seda oma esimese E36-ga. Ei saaks ka paagi roostet süüdistada, kuna plastik paak. Mul läks too kord nii palju õnneks, et kuidagi lokutasin Tartust koju ära, kodus lasin selle pasa paagist välja, läks vene küte sisse ja paugupill jälle. Hiljem valasin solki korraliku küttega segi põllurallikatesse, minek oli sitem, aga vähemalt suurt kahju ei kannatanud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus