Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Minuarvates toimib E30 foorum omaette just vägahästi, polegi vaja kellegagi liituda.Lisaks on meil ainsana täiesti toimiv jututuba (kus keegi käib ka)

 

 See et E34 huvilisi nüüd nii vähe on pole meie probleem  :D  :D

 

 

E30 on palju vanem auto ja peaks neid ka vähem järgi olema, selle eest on aga nende omanikud ~75% ulatuses tulihingelised fännid ja ma arvan, et see ongi meie foorumi/kogukonna kõva alustala, mida teistel konkreetselt ühele mudelile konsentreeruvatel foorumitel/kogukondadel Eestis kellegil pole.

Muudetud , muutis oo7
  • Meeldib 6
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No kui saan ilusti nüüd jubinad kokku aetud siis võiksin paari masinal alustuseks ära teha.

Üritan siis ise vajalikud jupid leida ja siis need auto külge pookida.

Ehk siis EL motod, regullnupp, ja vajamineva pikkusega kaablit. 

Kuigi tobe seis on see, et mis summa eest keegi on nõus ? jupid kokku võivad keskmiselt minna maksma 30€ + siis tunnid mis võtavad mul aega.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Et otsin/teen valmis ? samas jh kes oskab peale panna siis pole prob. 

Aga võin ise ka peale panna mingi teenus tasu eest. 

Tulede juures tuleb otsad ikka ilusti kokku joota jne. 

Mina ise võtsin toite EL motodele samast kohast kus nupp on ehk siis hammustasin armatuuri valgustuse vahele. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ega seal midagi keerulist ei ole... Mootori üks juhe massi, üks plussi ja ülejäänud potekasse. Peaks vist nii olema :D vahepeal oli plaan asjaga tegeleda, aga miljon pakilisemat asja kui tulede kruttimine. Mootoritest ja potekast oleks huvitatud küll, aga poteka tahan ise originaal nupu külge aretada. Rääkige mis tahate, aga E30 originaal nupp näeb parem välja kui mingi suvaline Fordi oma ja on lisaks kõigele valgustatud.

Muudetud , muutis Chulo
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus