Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Ma pole jah siia hakanud teemat tegema. Kõik kellel mure, siis aitan. E30 klubi rahvale olen alati vastu tulnud kuis saan. Aitan nõu ja jõuga ka kui vaja :D

 

Minu nimi on siis Tanel, siin ilmselt on palju uusi nägusi kes mind ei tea :D

Muudetud , muutis C4V6
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mul ka terve piduriring päin persetä juba...

Ma ei tea kuidas sul kiire tööga on ja nii edasi tagasi, ma eriti küll ei viitsi laiata siin oma ametiga- tööd palju günekoloogil jne.

Aga teinekord on omal nii kiire, et ei viitsi igast katalooge ja muud virtsa käija, ning otsida seda kõige paremat itaalia ketast mis esimeses lombis kohe kõveraks ei keeks ja teises ka peaks...

Ma arvan, et kui tööd on aga samas mahub ka juurde siis tee ikka siia ka teema.

Mina va penskar eriti striidis ei käi, rahuldan ennast õlle kõrvale siin - laisk ja vorst on minu sõbrad.

Oleks popp kui oleks omal diiler kes ütleb, ilma et ma peaks ise proovima, vat see varuosa on lits, ära seda proovi.

Oleks igast viskodega tuvisita püüdmised ära jäänud kuhu on "kõrgjooksjad peale" kirjutatud ja millede töötamise kihlveosuhe on 1:3ele

Minul veel mingi tagasilöök on nende paari töökoja näol kes siunavad vahel varuosi B-suure löhnava algustähega, aga ma olen laisk ja rikas ning ei viitsi   :lol: otsida helistada ja nussida ning möllata selle telefoniga. On keegi kuskil kes on teadmamees ja paneb riiulist kohe asjad paika - no milleks driftida edasi esisillaga...

 

Ma soovitaks küll teemat

 

Ilmselt kõige vanem foorumi kasutaja kellel striitreiss punkt org on vahele jäänud nooruses (L)

 

AL

Muudetud , muutis Metalheart
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Heh, ma enda audile panin ette FERODO KETTAD !!! Jah, ferodo omad, mitte klotsid. Ning ATE klotsid. Need on mul enamus ajast lillad ja praksuvad aga kõveraks mina neid raiskasid saanud ei ole veel.

Tiit siin ubis mind vähe. Ma teen ehk homme mingi teema siin kuhugi kus te kõik enda muredega minupoole pöörduda saaksite. Ehk hakkan jälle teie varuosaonuks :D

 

 

NB ! Ma endiselt joon

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tahaks porri näha üle pika aja...

Kuhu on surnud leedidega aknapesudüüsid, põhjavalgus.

Miks ei ole enam näha teemades hea naabri toodangut, kõva läti spoiler vms. meie mehe konserdil saaks juba põhjavalguse eest kerge mineti korralikult interneti tüdrukult.

Aga ei, mehed tapavad tuuningut ja otsivad M-tekk I ja siis II kes veel ei adu pöörlemist III.

 

Rohkem moodi sisse...

Ilgelt tahaks nikku, sain jumala hea poolassi, võidupüha - teeks poolassi peo.

 

AL

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

miks sul neid juukseid vaja lehvitada? kõige kõvem mats mis ma tundnud olen oli 4kw rms 15" element ja see ei lehvitanud suurt midagi. sul oleks vaja vast vähemalt 18" woofrit vist mis koos võimuga maksab ajuvabalt palju :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus