Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Foorumi jututoas on ajutiselt piirang - 5 kasutajat korraga. Põhjuseks on litsentsi aegumine.

Litsentsi uuendamine toimub esimesel võimalusel.

 

Parandan: et kedagi rohkem segadusse mitte ajada, on jututuba kõigile suletud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mul on jube ajanappus, kevadel nii palju muud janti :D

Peale viimaseid pilte 5 kohta ära likvideerinud ja selle esimese otsa kuhu porikas käib, tuunisin ka ära, vaatasin et ika liiga pehmo jäi nii nagu oli, oskan ju paremini, painutasin ka voldid plekki ja keevitasin nii nagu peab :P

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Aga vabaduse...?

Nagu näha ja arusaada, siis Metal on juba vastavad treeningud/koolitused/mõjutused läbinud :) Seda on paljudest poolehoidjatest kohe aru saada ja see toob muige näole...Eks huvid ja hobid on erinevad, mulle meeldib nende plekikärakatega tegeleda, mõnele on suureks huviks ja hobiks relvad ja tapmine ning sellealane koolitus ja treening.

Ei vaidle vastu, et riigi julgeolek ja kaitse on vajalik, aga neid niisama huvilisi on piisavalt palju ja ma ei näe sellisel rangel kohustusel mõtet, millega seod end praktiliselt kohe kui siia ilma sünnid. Kodaniku vabadus puudub täielikult, see riik teeb kõik selleks, et oma elanikkond läbi trukkida lahedate seaduste ja kohustustega. Kusjuures tol ajal, kui mind sõtta kutsuti, ei olnud mul aimugi, milleks selline asutus ja organisatsioon üldse loodud ja miks sinna inimesed minema peavad. Polnud aimugi, et lähed sinna ennast tapjaks treenima, kus vaimselt ja füüsiliselt su ajud ja keha "läbi tõmmatakse" Õnneks avastati mu juures paar defekti ja defektsed asjad praagitakse alati normaalsete juurest välja :) Mõnele pakub kindlasti see jutt siin nalja või kõva vastuolu, aga vaba rubriik ja ei näe probleemi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

eixx22 kribas:  ...

rubriik ja ei näe probleemi.

 

Sõnavabadus ongi selleks, et oma arusaamisi ja tõekspidamisi väljendada.

Põhja-Koreas oleks sa juba laagris :P

 

Kusjuures Eesti on ainuke riik kus Vabaduse puiestee viib sind otse laagrisse :beer:

 

AL'josh

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kere tegemise kohapealt ei taha ilmselt pikka aega näha lähedalt selle tegemist  (roostet võin huvilistele näidata :) )

Algselt suht hea kerena tundunud osutub lõplikus perspektiivis ikka parajaks raipeks. Kas on tõesti minuga siin nii läinud selle autohunniku otsas olles või tõesti ei võeta neid keretöid nii põhjaliku pilguga...

 

Selle põhja korea kohta selline nali, et mul töökaaslane ka suht jäärapäine pujään ja temale ma pidevalt iga asja peale õelnud, et põhja koreas oleks sind selle eest maha lastud :) Nii et mind oleks ka selle eest seal ammu maha lastud...:) Esiteks ma ei viitsiks iialgi käia sõjaväes 12a ja suure juhi surm ka mulle pisaraid silma ei tooks, seega oleks mahalaskmine garanteeritud. Ja muidugi 100 muud asja veel, mis seal keelatud või kohustuslik. Sünnid ilma orjana ja selleks koolitatakse sind väiksest peale, seega on ainuke tõekspidamine riiki teenida, käskudele ja seadustele alluda, teisi ilma süümepiinadeta vabalt maha nottida jne. See on lahe elu.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus