Hüppa postitusse

O: katalüsaatoreid


adsv

Soovitatud postitused

Ostame katalüsaatoreid üle Eeesti kõikides kogustes. Parim hind Eestis.

Uus kuum teema -buss katalüsaatorid

Hind:

Väha sisalda Pt katalüsaatorid 15 – 55 eu/kg

Pt katalüsaatorid 85 – 120 eu/kg

Pd katalüsaatorid 25 – 65 eu/kg

!!!Jälle on võimalik müüa katti analüüsi eest!!!

Hinnad:

! Pt kattide keraamika – küsige hinda!

65 eurot/ kg – Saksa keraamika (BMW, VW, MB, OPEL v.a. Pd Opel)

58 eurot/ kg – Jaapani, Prantsuse, Itaalia keraamika

55 eurot/ kg – Pd Opeli, Fordi keraamika

Alates 50 kilogrammist kuni 100 eurot kilo eest.

35 eurot/ kg - Ameerika keraamika

Meie töötajad tulevad teie juurde ja pärast professsionaalset hindamist maksavad teie kauba eest kas sularahas või ülekandega.

Helistage +372 56 59 355, töötame 24H ilma pühadeta.

http://www.adsv.ee" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Lugugpidamistega,

Rene

Muudetud , muutis adsv
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Meeldis, et sait on põhjalik. Ei meeldinud vigane eestikeelne tõlge. Vast mõne viielise gümnaasiumi õpilase ikka leiate, kes 25 eest grammatika ja sõnastuse vead korda teeb.

-edit-

Seekord ühtegi katti müüa kahjuks pole.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...
Meeldis, et sait on põhjalik. Ei meeldinud vigane eestikeelne tõlge. Vast mõne viielise gümnaasiumi õpilase ikka leiate, kes 25 eest grammatika ja sõnastuse vead korda teeb.

-edit-

Seekord ühtegi katti müüa kahjuks pole.

Väga vabandan mu eesti keele eest((( ma võin maksta.... Kui palju seda võib maksta?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...
  • 5 nädalat hiljem...

Südamest.

Ausalt, ma kirjutan südamest:). Lugege läbi kindlasti!

Nüüd ADSV Group OÜ ostab metalli analüüsi põhjal. Miks? Katalüsaatorid on nagu brändi, on olemas kohaliku valamise eksemplarid 5 eur eest, ja on ka olemas 20-aastase laagerdamisega eksemplarid, mis on omakorda loomulikult palju kallimad. Sama kehtib ka katalüsaatorite puhul, väärismetallide sisaldus igas nendest on täiesti erinev, nii et pallaadiumist ja plaatinast või plaatina minimaalse sisaldusega katalüsaatoritel on erinev hind. Analüüsi ma teostan kohapeal, ei tekita mingisugust tolmu, mida Teie pärast ei saa kuskile müüa või peate uuesti kontrollima laborites, Teie silmis ma vaatan käesoleva keraamika sisu. Analüsaator ei saa näidata terve monoliidi täpset analüüsi, kuid kas on selle sees väärismetallid ja milline umbes on nende % seal, on võimalik näha küll. On olemas palju juhtumeid, kus inimesed tõid mulle kontrolliks katalüsaatoritolmu valimit, ja nad ütlesid, et nad olid saanud konkurentidelt ainult 45eur kilo kohta, samas analüüs näitas vähemalt 65eur kilo kohta. Sertifikaat? Ha. Kui Te soovite, siis ma võin teha videot ja näidata, kuidas ühe ja sama analüsaatoriga, sama keraamikaga ma teen Teile valmis kahte AMETLIKKE sertifikaate (näiteks 100-eurost ja 20-eurost). Analüsaatoril on võimalik lülitada sisse sellist funktsiooni, et kõik näitajad oleksid reaalsetest näitajatest 40% võrra väiksemad. Nii lihtne see ongi. Ma pole kunagi öelnud seda, et ma olen AINUKE katalüsaatorite töötleja Eestis. Selle jaoks on vajalikud professionaalsed purustajad, mis maksavad keskmiselt 100.000 eur. Osta aga isetehtud purustajaid Leedus ja öelda, et nüüd ma olen kõva kutt, see on kuidagi lapse moodi. Ma ise saan anda Teile Euroopa TEGELIKUTE katalüsaatorite töötlejate kontaktandmeid/aadresse (3 Saksamaal, 1 Itaalias ja 1 Belgias). Need KÕIK on REAALSED Euroopa töötlejad, kui Teil on vähemalt 1,5 tonni, ning Te soovite tegeleda sellega iseseisvalt. Küsimuse peale, kui palju keraamikat on Teie tünni sees, need, kes töötavad minuga, teavad, et pole kunagi olnud küsimust, kas mu sõnad vastavad tõele või mitte, aga minu konkurentide puhul on ilmselt see küsimus vägagi tõenäoline=).

Lihtsalt kujutage endale ette. Ma panen katalüsaatoreid oma masinaga kokku ja saadan neid edasisele töötlusele, mul on stabiilne palk ning kõik sõltub kogusest (ma lihtsalt kuulen oma juhatuse juhiseid sellest, kuidas ja mida ma pean ostma). Minu konkurendid hoiavad laohooneid, ostavad uusi seadmeid, töötajate kollektiiv ... kust seda kõike makstakse kinni? Erinevad trikid Teie taskust.

Praegu, nagu ma juba kirjutasin, ma maksan analüüsi alusel, nagu juba ammu makstakse kogu Euroopas. Millegi eest võib saada 30 eur kg kohta, millegi eest 65 eur kilogrammi kohta, kuid on olemas ka selliseid (ja neid on rohkem kui pool), mille eest ma nüüd maksan 70 või isegi 75 eur kg kohta. See on selle äri reaalsus. Igal tootel on oma hind. Lihtsalt minu konkurendid õõnestavad usaldust antud äris, ja tänu sellele, klient ei usalda ning alati on valvel. Seda tuleb ammu lõpetada ning selleks, et mõista, kuidas suhtuvad Teisse minu konkurendid, minge nende veebilehele ja lugege läbi nende "ÜHTE VASTUST", ja Teid petetakse juba alates esimesest reast nimetades iseennast katalüsaatorite TÖÖTLEJAKS. Muide, paljudele meie konkurentidele, ma olen isiklikult andnud soovitusi reaalsetel Euroopa tehastel.

Aga ma ei suru midagi kellelegile peale. Ei kutsu millegile üles. Te ise kõike näete ja teate. Otsus on ikkagi Teie järgi. See on lihtsalt minu isiklik arvamus.

See on video mis seletab ära mis on katalüsaator, ta on küll inglise keeles kuid varsti me tõlgime ta eesti ja vene keelde ümber. Väga kasulik informatsioon.

http://www.youtube.com/embed/rmtFp-SV0tY

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...

[size=150]Varastatud on analüsaator. Kui te näete või kuulete midagi analüsaatori kohta (näete, et keegi seda kasutab või olete kuulnud et keegi seda kasutab) teatage kohe numbrile +372 5659355. Autasu garanteeritud!

Pilt www.adsv.ee[/size]

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 4 nädalat hiljem...
  • 1 kuu hiljem...
  • 4 kuud hiljem...

Õiged kokkuostukohad ei soovita neid tervislikes huvides kunagi ise lahti lõigata, mõlemalt poolt on ilusti näha olukord, mul on olnud 1 sulanud kat ja seda oli kohe otsast näha, ei usu et kahelt poolt on vaadates on täiesti korras ja seest on täitsa ära sulanud, see selleks selles osas ei vaidle.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 aastat hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus