Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
e30fan

Pärnu E30 omanikud!

Soovitatud postitused

Kas maailm ainult eesti ja soomega piirdubki

Ei kindlasti mitte. Mul paljud tuttavad käivad inglismaal tööl, kutsun neid kosmonautideks kuna sinna lennukiga peab minema :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

pärnu rulli omanikud pange pead kokku ja mõelge päev välja millal siis kokku saamine oleks ja kus kohas mis kell  :) 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kas kellelgi on huvi teha koos pilte autodest? ;)

Kuna ise tegelen Pärnus autode pildistamisega, siis oleks tore teha pilte mitmest rullikast koos.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Max ära aja jama, kui oleksin eestis sõidaksin edasi tagasi sealt punktist läbi, palju kordi on vaja? Ei ole ka minu masin ainuke pärnumaal.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
4 tundi tagasi, Aaro ütles:

Max ära aja jama, kui oleksin eestis sõidaksin edasi tagasi sealt punktist läbi, palju kordi on vaja? Ei ole ka minu masin ainuke pärnumaal.

Seda kyll ja, ega ma ei väidagi, et Pärnu peldikuid täis :D Eks ikka tuleb ette neid masinaid millel pole ntks õige mootor passi märgitud jne. Kuna praegu aina landitakse neid "lebosid" läbilaskjaid, siis huiatakse väikeste probleemide pärast rohkem.

Muudetud , muutis Max.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mina liigun Pärnust kindlasti, kellaaeg lahtine, pigem varem et chillida ja kuskilt vb läbi minna.

IMG_20180711_200025.jpg

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ajaks Oore jaoks Pärnu kängi kokku. Kes käpp? 🙋‍♂️

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Nu, nädalake veel jäänud. Palju meid siit kandist siia tuleb?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus