Hüppa postitusse

Pärnu E30 omanikud!


e30fan

Soovitatud postitused

  • 2 nädalat hiljem...
  • 6 kuud hiljem...

ja juba hakkab mingi pedereerimine pihta.kellele ei sobi üks ja kellele teine asi.mis kokkutulekust me rääkida saame kui korraga pole võimelised oma rullidega keegi peale minu ja mu venna sõitma.Pakkuge siis mingi parem PÄEV(mitte terve nädal)ja kella aeg.kes tuleb see tuleb.ei viitsi enam seda kiunumist ja kõvatamist kuulata.tra ma ei või ei saa siis nii palju et üks õhtu ära kulutada

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Oranz bmw värviti jõõpres ja moto on 2.5 141kw, omaink ei ela ise pärnus ja autoga sõidab ta vend, foorumis ta ei käi.

Mul pakkuda üks e36 roolilatt.

Toon siis jutu jätukuks natuke selgust selle oranzi sedaani kohta. Foorumis olen kasutaja juba mitu aastat, kuid postituste koha pealt mitte aktiivne, motoks on tõesti 141kw ja auto värviti jah jõõpres. Olen ise kohalik pärnakas ka kuid siin eelmine aasta sai tartus koolis käidud.

Talvel autoga ei sõitnud, kuid kui mingisugune kokkutulek on tulemas siis tulen ka ikka kohapeale. (Y)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

ja juba hakkab mingi pedereerimine pihta.kellele ei sobi üks ja kellele teine asi.mis kokkutulekust me rääkida saame kui korraga pole võimelised oma rullidega keegi peale minu ja mu venna sõitma.Pakkuge siis mingi parem PÄEV(mitte terve nädal)ja kella aeg.kes tuleb see tuleb.ei viitsi enam seda kiunumist ja kõvatamist kuulata.tra ma ei või ei saa siis nii palju et üks õhtu ära kulutada

ma mõtlesin selle all seda, et ei jõua autot valmis lihtsalt selleks ajaks muud probleemi ei olnudgi.

ju jääb siis seekord tulemata

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus