Hüppa postitusse

Esimesed soetatud E30-d ja vanus


madis23

Soovitatud postitused

no esimene rull oma isiklik saigi nüüd see talv soetatud 16 aastaselt ja hetkel ka 16 :D liikluses olen natukene paarutanud, aga ei riski eriti. esimesena sõitsin isiklikult e30 325ix (362 AOE) mis on nüüd kasutaja Valerka oma mingi 11-12 aastaselt isa oli kõrval kruusateedel ja nii see pisik jäi mullegi :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...
  • 2 kuud hiljem...
  • 4 nädalat hiljem...

esimene rulla sai perre ostetud, kui olin 16 (hetkel 26), lube veel küll polnud, aga naabripoisil oli - tema sõitis mina parandasin ja putitasin, kuni sain 18 ja ise sõitma.

auto oli must 318 kupee 85´ - hind oli tal tollel ajal 17,500

müüdud sai ta ... enam ei mäletagi täpselt, aga 4-5 aastat pärast ostu ja hinnaga 21,500

Nüüd 4 päeva tagasi olen jälle õnnelik e30 omanik - seekord siis on ta teiseks autoks peres (esimeseks e46 kupee) ja plaanis on tema kallal sisustada igavaid nädalavahetusi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
  • 3 kuud hiljem...

18a olin aastal 2001 ja 320i preface coupe tuli hoovi. Hind oli 14 000. Terve suvi sai selles autos veedetud. CD mängijas oli sel ajal Darude album. Kõige kõvem asi oli el katuseluuk.

Väga nostaligiline. Müüsin mingitele noortele nolkidele, kes sellega aedu maha sõitsid jne. Ise olin ka ju noor, aga nemad olid vist ca 16 aastased. Koledasti lõpetas see auto oma veeremise.

Siis kahe aasta jooksul sõitsin veel kolme erinevaga ja nüüd olen peale pikka aega taas 320 juures tagasi.

Praegu 28a.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...

Ma olen vapsee vanapäss siis. :D Esimese rullika ostsin, kui olin 28. Autoks oli siis 91 aasta 318 touring. :) Nüüd siis 30 ja alles teine rullikas. :)

Seda ma tundsin,et kuskilt tuli mulla lõhna :D ,Mina olin 27 kui esimese e30 koju tõin, masinaks siis 84 aasta 323 110kw,nüüd vahel m50 2.5 141 kw. Olen üli rahul selle masinaga. hetkel paremat pilti pole

post-1409-0-82963500-1326442535_thumb.jp

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus