Hüppa postitusse

Esimesed soetatud E30-d ja vanus


madis23

Soovitatud postitused

Seda ma tundsin,et kuskilt tuli mulla lõhna :D ,Mina olin 27 kui esimese e30 koju tõin, masinaks siis 84 aasta 323 110kw,nüüd vahel m50 2.5 141 kw. Olen üli rahul selle masinaga. hetkel paremat pilti pole

post-1409-0-82963500-1326442535_thumb.jp

See oli vahepeal mu paari hea tuttava käes. :) Ilus värv oli! :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Enamik ikka noored kutid ma vaatan.

Ise kah olin 19, kui esimese e30-e koju tõin - 320 touring, millele läks pärast 2,5 peale (algselt oligi vist tegelt 325, aga ühe korra oli juba mootorivahetuse saanud). 18-aastaselt vurasin ringi eriti rondi e28-ga, 520i.

Nüüd olen 22 ja teine rullikas on käes, millest ma ei loobu niipea :), talvel lsd-ga hullata on ikka väga mahe.

Vana:

Picture%252520453.jpg

Uus:

IMG_2332.JPG

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

nii esimene rull tuli mulle siis 16 aastasena 2006 aastal, oli ta siis 316 ja 1986 aasta, mootor oli vahetaud eelmise omaniku poolt 2.0 95kw peale aga passis oli 92 kw :D Auto eelmine ehitaja oli Indrek Teppan, kasutajaks ta õde :D, kere oli tegelt väga korralik aga omast lollusest loobusin autost poolteist aastat hiljem umbes,

hetkel on garaažist läbi käinud 3 rullikat

muide auto läks kasutajale sild tartusse 684 TDC (ainuke aut nrmärk mis on meelde jäänud :D )

Esimene auto http://album.ee/node/16055688/50098010 - oleks pildi pannud aga ei luba kasutada sellist faililaiendit :D millist siis, ei tea ma :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...

Esimese rullika ostsin 2008a,autoks oli 325 kabrio,mis siin ühe foorumlase käes nüüdseks.

Sama aasta sügisel ostsin ühe 316 facelifti naisele ja endale talveks veel 325ix-i. 2009a. müüsin need kõik aga maha ja sõitsin vähe suurema autoga.

2011a. kevadel aga sai jälle üks rullikas õuele toodud,seekord siis 325 M-tech1,seda plaaniks nüüd vähe pikemalt pidada suveautona.

Vanus hetkel 31,seega esimene rullikas tuli 27 aastaselt.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 kuud hiljem...
  • 1 aasta hiljem...
  • 1 kuu hiljem...

14 olin kui täitus mu unistus ning soetasin ilusa punase FL kupee omale 1.8 75kw mootoriga. Pool aastat kimasin temaga külavahel ringi (ei olnud põllukas aga kuna lube polnud siis külavaheteedega ka piirdusin) ja siis müüsin maha. Jäin seda rämedalt kahetsema ja nüüd 2012 detsembris muretsesin uue samasuguse, ainult teist värvi :D Seda enam käest ära ei anna sest see 5 aastat nutmist mis sinna vahele jäi, oli õudne ikka :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...

Esimese E30ne ostsin endale 2011a suve algul. Vanust oli siis 21.

 

Oleks teise juba ammu ostnud, sõpradel paljudel oli juba olemas, kuid sobivat ei leidnud kuskilt

 

Otsisin seda väga kaua. Auto pidi olema kindlasti kupee ja 325i. Vaimusilmas kujutasin punast värvi facelift kerega või musta värvi preface-i

 

 

 

 

Facelifti ei saanud, kuid selle eest oli peal kangem mootor. Auto on siiani alles..

 

 

Värskelt majaees:

 

zsv19j.jpg

Muudetud , muutis oo7
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

2009 augustis sai minust õnnelik rullikaomanik :D Olin siis 21

 

Otseselt rulli ei otsinudki, ise ka ei teadnud mis tahtsin ja otseselt vaja autot ka polnud tegelikult. Aga Rakveres tuttava aias ta seisis ja tundsin huvi kas müügiks ka on - oligi. Kahtlused hajusid niipea, kui auto käima pandi. Rida kuus võlus kohe ära ja siis enam pikka juttu polnud. Olin sel ajal poole kohaga rattamehaanik/müüja ja rahaga laiata väga polnud, nii et maksin "järekaga" :D.

 

320i 1988, väga töökindel masin oli ja mitu aastat teenis kenasti , nüüd müüdud Tartusse ja viimastel andmetel liigub endiselt. Ostes oli ees 388000 km ja müües 422000.

 

05568231343f02.jpg

Muudetud , muutis GTA
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...
  • 3 kuud hiljem...

Esimene facelift 320 sedaan ja aasta oli siis 2003. Ise 17. Järgmine tuli 2004 kupee 320 ja facelift. Lolli peaga vahetasin calibra vastu sest see olevat äge :D . 2007 tuli 318 touring DE, mis oligi müügi jaoks tehtud. Teenisin vahelt peaaegu 17 000.- eeki :) . Nüüd olen mitu aastat otsinud kupeed, facelifti ja kindlasti katuseluugiga ridakuute. Loodetavasti uus hetkel leitud ja varsti ka minu oma.

 

Kaspar

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Esimese E30 sain siis omale 2012 aasta kevadel. Alles on ta siiamaani. Algselt oli 323i pre, aga oli alustatud 4.0 v8 peale istutamist mida ma jätkasin/jätkan. 2013 aasta kevadel või oli see suvel, sai osta jupidoonoriks üks ilma mootorita 318 pre, mis sai suht kiirelt lahutatud ja ebavajalikud osad kuusakoski poole.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 8 kuud hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus