Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
AMe30

316i(2,3) '89 - AMe30

Soovitatud postitused

Kaua sa lakud, küta uuest kraamist pilte mis kätte saanud oled ja mis sul seal kaubikus taga oli :wink:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Vahepeal lihtsal pilte, kuidas teen ja mida teen. Kõige uuematest asjadest pole veel pilte.

2i8jbc9.jpg

2uyq25j.jpg

168zols.jpg

2vkyz2x.jpg

j7ss3a.jpg

2i088b4.jpg

ek25i9.jpg

552yxx.jpg

20q02ec.jpg

w893r7.jpg

1693q4p.jpg

2ry0k7m.jpg

Alates tagasillast ette poole on peaaegu kõik valmis ja krunditud, mõned ükskikud kohad veel. Tagaosast rääkides, on vaja vahetada tagapaneel, mis uus juba olemas ning vedru pesad uuesti teha.

Vahepeal olen ära ostnud ka ketsadega tagasilla ja veel mingeid asju, kui meeles teen nendest ka veel pilte. Plaan siis tagasilla tala ja õõtsad liivapritsi viia, ja ära värvida.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mis koht see kõige esimesel pildil on?

Kas sa oled amordid muidu ära võtnud tagant ??

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Mis koht see kõige esimesel pildil on?

Kas sa oled amordid muidu ära võtnud tagant ??

Esimesel on kõrvalistuja tagumise parema istme kinnitus koht. Need kus kaks polti on ka järgmistel piltidel. Vasakpoolne polt on istme oma ja parempoolne turvavöö oma.

Tagasild on täielikult alt ära. Auto on praegu sellises seisus, et ainult kere, esisild ja klaasid on ees, üljäänd kõik väljas.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Tee amordi kannudest pilti, ma tahaks näha mis värk seal on, äki on targem mõne teise auto küljest juba lõigata ?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Tee amordi kannudest pilti, ma tahaks näha mis värk seal on, äki on targem mõne teise auto küljest juba lõigata ?

Amordi kannud korras. Vaid vedru pesad läbi. Nendega, ei tohiks väga raskusi olla!

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Võiks öelda ,et liikluses oli lausa ohtlik see auto nii endale kui teistele ja ei näe küll põhjust siin hõisata ,et auto eest eelmine omanik väga hoolt ei kandnud.

Jõudu ja jaksu et ikka taas liikvele saaks see auto

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Noh jah...eks see hind oli selline nagu ta oli, lihtsalt mind häirib see, et ma ise usaldan inimesi liiga palju. Autot ostes küsisin rohkem kui 4-5 korda kas kere korras ja kas on varem keevitatud ja kus roostetab, siis öeldi et, kere korras, ei roosteta ja näidati, et esimesed nurgad ainult pehmed, see tundus ok, sest need ei võta kaua aega. Oma mõttemaailmas on ausus ikka esi rinnas. Pärast tuli välja, et põhi oli keevitatud (lihtsalt peale keevutatud, mis kõige hullem), karpe oli parandatud, tagant oli lihtsalt aukudele teip peale pandud ja üle värvitud, ning siis see numbri laud peale kruvitud jne jne jne. Seda ei tea, kas autot keevitas nüüd eelmine omanik? või siis üle eelmine? Kui üle eelmine, siis Rasmust ei ole siin milleski süüdistada!

Maksin kokku auto eest 1000 euri! Müüsin maha mootori, mille eest sain 140 euri, ning müüsin maha kärukonksu, mille eest sain 25 euri. Nii et see hind praegusel kujul tuli 835. Mille eest jah oleks võinud 2 sellist saada :?

Otsisingi endale hobi autot, mida korralikult teha ja seda tehes nautida. Selle ma ka sain, nii et minu poolest on kõik ok! :P

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mis värvi proovitud, krt keegi on konkreetset s***a valmis treinud, ning veel ässata kasumi saamisega, ei oskagi muud öelda, kui:

Edu.ee

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Nädalavahetusega tegin ära siis kaitsmete ploki all oleva nurga. Võin julgelt tunnistada, et siiani kõige raskem ja pikem koht mida auto juures teinud olen.

Aga tehtud ta sain ja lõpus olin ise ka päris rahul :P

27y48z5.jpg

27y48z5.jpg

68h8wx.jpg

21l8i79.jpg

2h5iaz6.jpg

16c0uuu.jpg

2052n35.jpg

110i101.jpg

2le5pmr.jpg

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Olen vaikselt ka mõningaid uusi juppe varund. Nendest ka siis pilte;

Ketasdega silla kaitseplekid:

wsd2b.jpg

Tagapaneel:

1e6vi8.jpg

Lauri käest sain ka zenderi laiendid:

346mdk3.jpg

Ketastega sild ja jämedam stabikas:

15zlbfq.jpg

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Korralik töö ikka, võiks arvata et polegi paremat näinud siin foorumis.

See koht on roostene ka korralikel autodel, kas lansekate vahe mõõtsid ära? Sellest kohast annab tavaliselt järgi, aga noh sellel autol oli kergem r4 moto peal...

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Korralik töö ikka, võiks arvata et polegi paremat näinud siin foorumis.

See koht on roostene ka korralikel autodel, kas lansekate vahe mõõtsid ära? Sellest kohast annab tavaliselt järgi, aga noh sellel autol oli kergem r4 moto peal...

Jah, moto oil tõesti väikseim, seega on lansekad siiani tugevad säilind. Mõõdan vahe ikkagist ära ja annan teada mis sain.

Palju see vahe peaks olema? Räägitakse, et kuskil 1m aga kas 1m täpselt? või tulevad seal mm ka juba mängu?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mu vend juba küsis, et millal ta sul kere lihvima tuleb ?

P.S ma võin mingi päev jälle kohale ujuda ja aidata veits teha (peale tööd ntx).

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Väga eeskujulikku tööd teed, kiiduväärt, rohkelt jõudu ja jaksu. :wink:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mõõtsin lansekate vahe ära ja see oli täpselt millimeetripealt 1m (tsentrist tsentrisse).

Ja oppi, võid iga kell tulla, pole küsimust, võta vend ka kaasa. Ma istun nii kui nii iga päev töökojas.

Tänud Siimule varuosade eest.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Kui selle kütusetorude õhutuse kaitsega tegelema hakad oleksin huvitatud teadma kuidas see koopa polne ots teise seest välja käib.

Selle nädala sees kavatsen selle õhutuse kohaga tegelema hakkata. Katsun siis sellest asjalikke pilte teha 8)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kaugel oled ?? :wink:

Oled tagant vedru kandekohad ära lõiganud juba ?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Kaugel oled ?? :wink:

Oled tagant vedru kandekohad ära lõiganud juba ?

Jep, teengi vedrude pesi ja siis silla peal jooksvat kere tala.

Teen selle terviklikult valmis, siis panen pilte, praegu pooleli.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus