Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
P2hkel

2011 Suve alguse kruiis 28 Mai. kell 13:00 Saku suurhall

Soovitatud postitused

Kell 13.00 UM-i ees?

Märgi ära kumma UM-i ees,siis vähem segadust pärast :wink:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Võiks keegi jah mingi täpsema plaani välja mõelda.

Tuleks vaataks isegi korra kui ilm ilus ja kuskil pikemalt peatutakse.

Kruiisimisest pole paraku huvitatud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mis värk on seoses UM-iga? Mind sinna millegipärast ei tõmba oma vana risuga eputama :oops: Palju teisi parklaid kus asja alustada ja lõpetada- Saku Suurhalli esine kõlaks mõnusamalt äkki alustuseks 8)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Saku suurhall (või UM parkla) - paldiski mnt - kristiine - pirita tee (suitsupaus vms) - Lubja tee (taga viimsis) - Iru sild - Lasnamäe kanal - ülemiste

Mis arvate?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Saku suurhall (või UM parkla) - paldiski mnt - kristiine - pirita tee (suitsupaus vms) - Lubja tee (taga viimsis) - Iru sild - Lasnamäe kanal - ülemiste

Mis arvate?

like :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Tänud Airile marsuudi eest, aga mis kell me, siis koguneme ? Kas mikine hommiku, lõuna või õhtu poole? Ise pakuks et miskine kella 4st äkki ? Selleks ajaks peaks liiklus kah rahulik olema.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Laupäeva hommik ju piisavalt rahulik :D Miski 7 ajal peaks linn suht tühi olema- saaks rahulikult toimetada.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

eelmisel lehel karjuti kell 13:00 välja, milles probleem võii miks jälle muudate???

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ja mulle meeldib ka viriseda :D Võimalik, et olen kohal aga ei tea veel midagi rahad otsas ja auto ilma kütuseta ei sõida ka eriti ju :lol:

Aga eks näis natuke on veel aega.

Mul ükskõik tehke kasvõi öösel kell 2

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Virise kui tahad, mul oli postitusel point taga ka nagu.

Ehk tuleb veel mõni peale minu kaugemalt, ei viitsi nagu ööseks koju jõuda.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

kui te lubate näkku mitte väga kõvasti lüüa, siis üks must kupee on ka kindlasti tulemas

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kuskohas ja mis kell umbes te plaanite siis vähe pikemalt seista ja ehk ka mõne pildi teha :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Kuskohas ja mis kell umbes te plaanite siis vähe pikemalt seista ja ehk ka mõne pildi teha :D

Nu ma arvan, et merivälja tee parklas või siis pirital. Ja pilte klõpsitakse sõidu ajal ka :wink:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus