Hüppa postitusse

2011 Suve alguse kruiis 28 Mai. kell 13:00 Saku suurhall


P2hkel

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 108
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Teemas enim postitanud

nii käidud kuigi ei olnud päris lõpuni. peale piritat läksdin tagasi ära koju.

Aga autol tuli ka mingi viga välja masin ei kannata eriti sellist aeglast sõitu linna vahel ja ummikud siis ajaks auto täitsa keema :S et tuli välja, et jahutus ventikas on läbi

aga oli huvitav !

Ootan pilte nüüd siis.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mul olid seoses aeglase liikumisega teised probleemid,kõik kütus ei tahtnud ära põleda :D

Aga nägin selle vähemalt ära millepärast tulin korra sealt läbi,nimelt tahtsin näha mis mu endisest kabriost saanud on :wink:

Kahjuks ei olnud seal midagi paremaks tehtud aga praegune omanik oli noor poiss ja huvi tundus ka olema ning ehk saab ikka asja 8)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mul olid seoses aeglase liikumisega teised probleemid,kõik kütus ei tahtnud ära põleda :D

Aga nägin selle vähemalt ära millepärast tulin korra sealt läbi,nimelt tahtsin näha mis mu endisest kabriost saanud on :wink:

Kahjuks ei olnud seal midagi paremaks tehtud aga praegune omanik oli noor poiss ja huvi tundus ka olema ning ehk saab ikka asja 8)

rutakad otsused ei ole adekvaatsed. :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

järgmine kord võiks korraldajad kalendrisse ka vaadata. See nädalavahetus oli ju AC OMC+Drag.

Ise oleksin ka muidu tulnud, aga osalesin OMC-l.

Ja seal oli veel mitmeid e30-id.

Kruiisi aegasid saab ju nihutada ja et rohkem osalejaid oleks, tuleks kindlasti vältida suurüritustega samal ajal korraldamist.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tegelikult oleks keegi võinud ju mainida, et OMC üritus on samal kuupäeval. Ja et sellel üritusel käib palju rullikaomanikke koos.

Suvel on paraku nii, et kogu aeg toimub midagi kuskil. Eks iga mees peab ise valima mis talle tähtsam on või kus ta käia tahab. Suht võimatu on leida päeva mis kõigile sobiks!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus