Hüppa postitusse

Soodne ja kiire värvimisteenus (Tartus Aardla 25b)


Nurgatagune

Soovitatud postitused

Hetkel pakun siis järgmist.
Soodsa hinnaga saab kaotada mõlgid, kaotada rooste ja saab detaili uue kuue alla.

Ükski töö pole liiga väike, või liiga suur, nüüdsest võtab jällegi ette kõike.
Uuel pinnal olemas ka kambriruum puhta töö jaoks.
Hinnad sellest ei tõuse, jätkame vanaviisi soodsamal lainel.

Kui pakub huvi siis kontaktid järgmised:

nurgatagune@hot.ee
TEL: 55600724
Või siis foorumisse PM

Muudetud , muutis Nurgatagune
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 kuud hiljem...
  • 3 nädalat hiljem...
  • 2 kuud hiljem...

Hr.Nurgatagune on palju vaeva näinud, et minu punane unistus saaks ilus ja sile.
Kõik minu kõveraks keevitatud küljekarbid ja tiivakaared said kenasti kujusse pahteldatud.
Metsikus koguses eelmisi ebaõnnestunuid pahtlitöid sai auto saba küljest ära roogitud ja kasutati ainult parimaid eeltöövahendeid.

Esialgu pidi Nurgatagune saama ise punase tooni valida, aga kuna see kasutada olevatesse vahenditesse ei mahtunud, tuli kasutada pinnakat.

Ise olen tooniga väga rahul, kuigi tööautorile ei meeldi akrüülvärvi kasutada. Autost pidi tulema reklaamtöö ja sellest tulenevalt ka taskukohase hinnaga.

Raha sai ette ära makstud. Kui isegi sõpra usaldada ei saa, keda siis veel saab. Teiste kiirete tööde vahelt sai ka minu masina kere üle võõbatud. Uksed, kapott, esitiivad, pagasiluuk ja katuseluuk jäid veel värvimata. Kere toodi mulle treilaga garaazi, et kiiresti maalripesas tööruumi juurde saaks.Kere üleandmise hetkel kahjuks ise kohal ei saanud viibida, kuid paarimees võttis töö vastu. Katus ei saanud nii hea kui maaler oleks soovinud (silikooni kraatrid).Katusega lubati hiljem midagi teha. Ma ei eeldanudki mingit näituse kvaliteeti, kuid kui ise oma silmaga keret nägin, pidin tunnistama, et töös on puudujääke ka peale katuse.

Kutsusin Nurgataguse oma auto juurde selleks, et arutada neid puudujääke. Kahjuks ei leidnud ühist keelt ja mulle öeldi, et võin ülejäänud autoosadele järele tulla ja saan pool töötasu tagasi. Kui oma kere detailidel järel käisin, selgus, et mingit raha  mulle tagastada ei kavatseta ja üleüldse on auto peale nii palju raha, aega ja muid vahendeid kulunud, et hoopis mina peaksin juurde maksma. Proovisin leida mõistlikku lahendust tekkinud probleemile, kuid ainus lahendus mida pakuti oli see, et maksaksin juurde ja kogu auto võõbataks teise värviga (laki alusega) üle, sest pinnakaga ei ole võimalik mitte kuidagi värvida.

 

See kord siis selline reklaamtöö!

 

 

Kaunitar lõpuks kodus:
.2014-02-18+17.43.36.jpg

Konid tagavararatta sees:

2014-02-18+14.56.12.jpg

Pagasiruumi tihendi randid värvita:

2014-02-18+14.56.55.jpg

2014-02-18+14.57.06.jpg

Katuseluugi sisemised servad värvita(krundi kohal):

2014-02-18+14.59.51.jpg

Küljekarbi alumine serv värvita:

2014-02-18+15.49.33.jpg

Tagaakna alumine serv värvita:

2014-02-18+17.33.44.jpg

Numbri tulede ümbrus värvita:

2014-02-26+09.23.06.jpg

Numbri aluse alumine serv:

2014-02-26+09.23.20.jpg

2014-02-26+09.23.34.jpg

Parem tagatiib:

2014-02-18+14.54.49.jpg

Muudetud , muutis maxofsix
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pole ise autosid vist kunagi värvinud, aga loogiline mõistus ütleb, et vahet pole kas paned lakialuse või pinnakaga, siis need krunditud kohad peaks ikka saama värvitud  :)

 

+1

 

Puhas lohakus ja arvamus, et ah käib küll selle raha eest või ongi mõeldud nii, et nagunii tihendid ja muu varjavad need kohad ära ?

Oleneb ka kokkuleppest töö tegija ja tellija vahel , aga sellised krunditud kohad võiksid ikka värvikatte saada :D

Muudetud , muutis 001WSK
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus