Hüppa postitusse

Head muusikat autosse :)


kosjak

Soovitatud postitused

  • 2 nädalat hiljem...
  • 9 kuud hiljem...

ahah ..niiet selge ..enamus (umbes 90%) tänapäeva meesterahvaid on tränavennad ja naudivad mingit naistele loodud lalinat?!

Ma keeldun usku kaotamast, et üks meessoost kodanik võiks tegelikult ideaalis bläkkar olla ..Black- ja death metal, või no kasvõi tavaline metal?!

..pj*rsse,  mul enamus naistuttavaid ka rohkem meestele loodud asjade peale väljas, kui siin kajastub. See pööre ja rollide vahetus hakkas mu meelest vaikselt toimuma 21.12.2012 ..algselt see pidi olema maailma lõpp, kuid eks see rollide vahetus viibki selleni (tsivilisatsiooni lõppemiseni) ning varsti ei taha naisi enam mitte ükski meessoo tunnustega kodanik ..ma räägin, see progresseerub vaid!!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina olen selge metal-kallakuga, aga kuulan ka muud, mis meeldib - üksikuid "lalinaid" ja trammipussu lugusid. Ma ei jagaks muusikamaitse järgi inimesi heteroteks ja pederastideks, see ei ole lihtsalt õige. Sama hästi võiks hariduse ja elukutse järgi hakata sildistama, et mehed on treialid, keevitajad ja lukksepad ning kokad on homod, sest köögis on naise koht... Nõme jura ju! See pole komplekside arutamise teema, kui nii kõva mees oled, siis sheeri head okastraati!!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

16 tundi tagasi, lynx ütles:

ahah ..niiet selge ..enamus (umbes 90%) tänapäeva meesterahvaid on tränavennad ja naudivad mingit naistele loodud lalinat?!

Ma keeldun usku kaotamast, et üks meessoost kodanik võiks tegelikult ideaalis bläkkar olla ..Black- ja death metal, või no kasvõi tavaline metal?!

..pj*rsse,  mul enamus naistuttavaid ka rohkem meestele loodud asjade peale väljas, kui siin kajastub. See pööre ja rollide vahetus hakkas mu meelest vaikselt toimuma 21.12.2012 ..algselt see pidi olema maailma lõpp, kuid eks see rollide vahetus viibki selleni (tsivilisatsiooni lõppemiseni) ning varsti ei taha naisi enam mitte ükski meessoo tunnustega kodanik ..ma räägin, see progresseerub vaid!!

wat

 

enivei, kuna sattusin siia kuidagi, siis lisan ka midagi...

https://www.youtube.com/playlist?list=LLi4vJJuekAOg5cFAlYP3MrQ

Muudetud , muutis MKool
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Just nüüd, kurikristjan ütles:

Mina olen selge metal-kallakuga, aga kuulan ka muud, mis meeldib - üksikuid "lalinaid" ja trammipussu lugusid. Ma ei jagaks muusikamaitse järgi inimesi heteroteks ja pederastideks, see ei ole lihtsalt õige. Sama hästi võiks hariduse ja elukutse järgi hakata sildistama, et mehed on treialid, keevitajad ja lukksepad ning kokad on homod, sest köögis on naise koht... Nõme jura ju! See pole komplekside arutamise teema, kui nii kõva mees oled, siis sheeri head okastraati!!

 

Ei lahterdanud ega nimetanud kedagi kellekski ...mehed on muutunud pehmeteks ning inimsugu on sujuvalt läinud ühte "nägu" ...mina elan jäädavalt lootuses, et ma suudan ka paari või parimal juhul alles paarikümne aasta pärast tänaval vahet teha mehel ja naisel. Ma arvan, et nii on toredam kui naised jäävad naisteks ja mehed meesteks.

Kui okastraat on mõeldud sellena, mida ma arvan, et on, siis hea küll ..meie oma poisid Põlvast:

https://www.youtube.com/watch?v=RNh6P8fLvug&feature=youtu.be&t=42s

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...
  • 4 nädalat hiljem...
  • 2 kuud hiljem...
  • 2 kuud hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus