Hüppa postitusse
  • 0

Terve auto väriseb/hüppab


matuuu

Küsimus

Tere, millest võiks alustada kontrollimist, sõiduajal rool väriseb ja nii 90-100km/h armatuur ka hüppab.

Velgi olen tasakaalustanud 2korda, erinevates kohtades, pole kasu, proovitud teisi velgi kasu null.

Rooliotsad tutikad, paarsada km sõitnud.

Taguots pakkudel ka värin sees.

Ja kui hull töö on sillatalapukside vahetus? Mingeid erilisi know-howsid ?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 15 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

ma oleks esimese hooga pakkunud kardaani vahepukki ja teiseks esi õõtsade tagumisi pukse mis vale kokkujooksu tõttu pinge all maantee kiirusel. muidugi bottlecaps veljed kippuvad kaua seisnud autodel kõveraks vajuma(84-86aasta omad) teistega ei ole täheldanud

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

"Spets" tööriista saab ka ise kombineerida keermelatist ja sobiva suurusega metallpuksidest. Ja auto all saab ühe nurga kaupa edukalt seda teha ka. Praktikas on siiani lihtsaim olnud gaasipitsiga vana puks kuumaks lasta ja heebli või lühemat sorti sõrgatsiga välja kangutada. Muidugi eeldab kaine mõistusega ümberkäimist lahtise tule ja bensupaagi kombo. Kui vana käes siis keermelati ja metallpuksi abil saab juba uue sisse kruttida. Mul oli ajakulu esimese poolega poolteist tundi ja teisega 45 minti :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus