Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
callaway

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Soovitatud postitused

Kas see mitte foorumis ei onud vahepeal? Kui sama, siis mõnuga ussitas see auto.

minu meelest oli see siin foorumis vahe peal müügis.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

minu meelest oli see siin foorumis vahe peal müügis.

Kas see mitte foorumis ei onud vahepeal? Kui sama, siis mõnuga ussitas see auto.

Roostekohti leidus aga põhi ja raam oli viisakas. Ei tea muidugi miks nii kõrge hind on topitud. Taha mingi muu spoiler pandud ja rõvedad tagatuled pealekauba. Läbisõit originaal, olin teine omanik masinal(eestis).

Muudetud , muutis Willard

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Lahmid nii sama neid linke ? Paar postitust üleval pool juba olemas.

Ei lahmi niisama, Jäi miskipärast märkamatuks. Minu viga.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Seda viimast olen Arenal korra näinud. Seest oli küll kulumatta ja väga heas korras, LS vb olla isegi õige. Paistis korralik masin. Mõned väikesed mõlgid ja värvikahjustused jne nagu ikka.

Muudetud , muutis oo7

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

E36 rool.istmed ka mingid ehk e36 omad vms.....samas pidi suht roostetama palju jne....omasilmaga näinud pole ei oska täpsemalt öelda.muidu lisasi on jne...talveks hullamiseks norm :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Unknown istmed ja mis rool?

E36 rool.istmed ka mingid ehk e36 omad vms.....samas pidi suht roostetama palju jne....omasilmaga näinud pole ei oska täpsemalt öelda.muidu lisasi on jne...talveks hullamiseks norm :)

Auto liikleb Tallinnas, viimased 2a kui mitte rohkem ühe omaniku käes. Täielikult üle värvitud ja kätt küljes hoitud. Kollektsionäärile ei sobi, aga lustikummutit on küll ja veel.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus