Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
callaway

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Soovitatud postitused

Kahtlane, et paremast küljest pilte pole, enamus pilte on tehtud vasakust küljest. Autos on elektrilised istmed?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Minu kunagine auto, täiesti kõver kerevahetus vaja teha,tagumine ots esimesega nihkes paar senti.

mootor ja veermik on korras,tavaline sisu ei ole el. katus veidi auklik muidu oli enamvähem.

mootoris kõik rihmad vahetatud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Varuosadeks we? Kui ma nüüd väga mööda ei panne siis selle auto asukoht oli Toyota keskuse taga Pärnu mnt .ääres hallis.Seisis seal kille all ühes hallis talvel .

Seal oli teisigi väga häid autosi. :rolleyes:

Muudetud , muutis hiis

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Jälle ringiga tagasi müügis http://www.auto24.ee/used/949885

Minu kodukandi auto, aga ammu pole sõidus näinud ja omanikku ei tea, aga viimati vilksas tanklas vist eelmine kevad, mulje jäi isiklikult, et peale ilusa sisu seal midagi erilist ei ole... Kui mõnel kaugema kandi mehel on suurem huvi, võin natuke aidata ja autot vaatama/katsuma minna.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Varuosadeks we? Kui ma nüüd väga mööda ei panne siis selle auto asukoht oli Toyota keskuse taga Pärnu mnt .ääres hallis.Seisis seal kille all ühes hallis talvel .

Seal oli teisigi väga häid autosi. :rolleyes:

Samas kohas jah, varuosadeks nii palju et mul enda Baurile on stangesid vaja ja seal on väga korralikud stanged võtta, muidu hakkab ikka jäärada sõitma.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Hehe, see ei ole mingi replica, klaasplastist esi ja tagatiib ei tee sellest mingit m3 replicat, see pole isegi m3 look.

Foorumis oli siin teema ka kui kõva hoolega hakati tiibasi külge neetima jne.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

See on tõesti korralik. Tunnen omanikku ja tean ka autost. Poleks arvanud, et ta selle ikka müüki paneb.

Minu teada on asi ainult suviti sõitnud tolle omaniku käes.

Kes tahab korralikku rulli, siis see on küll üks nendest!

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

See on tõesti korralik. Tunnen omanikku ja tean ka autost. Poleks arvanud, et ta selle ikka müüki paneb.

Minu teada on asi ainult suviti sõitnud tolle omaniku käes.

Kes tahab korralikku rulli, siis see on küll üks nendest!

minu käula :rolleyes:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

mu meelest on nätuke tõrva meepotis se et mootori ruum oli sellel isendil kangesti värvitolmuga koos

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus