Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
callaway

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Soovitatud postitused

Hei,

Täiendan Toivoku öeldut. Minu puhul oli tegu 1.8'ga mis oli Soome registris ja m20b20 mootoriga, mida paberites kirjas ei olnud. ARK'ist saadeti mind esindusse küsima paberit, mis tõestab, et tegu on m20b20 mootoriga, kuna nemad väidetavalt seda enam tõestada ei oska/taha/suuda/tohi. Esinduses imestati, et mida ma täpselt tahan, et nemad ümberehituse kohta serti ei väljasta. Sai selgitatud, et sooviks on nende poolne akt (pidi olema meistri allkirjaga vms), et tegu on bmw poolt toodetud m20b20 mootoriga. Selle ma sealt ka sain, mis ARKi saadeti ning hiljem kutsuti numbritele järgi. Maksma läks vist töötunni hinna (umbes 50 kanti see vist oli), vastu anti siis paber ja pakuti kohvi.

IMO ümberehituse korrektsust ning turvalisust hindab siiski ARK (see peaks nende pädevus olema), sinu asi on tõestada, mis mootoriga tegu on.

Ühe ameeriklase mootorivahetusel nõuti doonori tehnilisepassi koopiat näiteks.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Eelmine aasta sai ka arkiga võideldud mootorivahetuse teemal(panin ladale bmw 1,8l mootori vahele) ja oi kui sealt tuli mingit hala ja vingu alguses vastu. Ala et miks sa ikka tahad nii teha ja tegelikkuses pole ju vajadust jne.. Jebisin oma 4 kuud kuni lõpuks ei viitsinud enam ja lasin oma juristil neile kirjutada, peale seda hakkas asi liikuma😁. Ja mootori tähistest jne pole neil halli aimugi.. Ma ütlesin lihtsalt neile, et selline mootor on ja kui ette käisin näitamas, tehti suured silmad ainult, kui kapoti lahti tegin. Ütlesin neile et tegu 1,6l mootoriga ja läks passi kirja täpselt selle järgi mida mina neile väitsin. Ei tehtud ühtki pilti mitte midagi. Samahästi oleks võinud sinna 2,8 vahele panna ja öelda, et see 1,6😂 teoorias on nad küll jube targad küsima ja jaurama aga kui reaalselt kohapeale lähed ei saa nad vist enamus ajast ise ka aru mida nad vaatama ja kontrollima peavad. 

• Meeldib 1
  • Haha 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Järgmine vend peseb ära, küsib 2000 ja '' vigu pole, auto pole uus ja lollidele küsimustele ei vasta'' :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ootoot, toodi ka üks märkus lisaks, et natuke tiksub :grinning-face:, aususel ka oma hind.

• Meeldib 2
  • Haha 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Paras kuhugi Eesti automuuseumisse paigutada sierra ja datsuni kõrvale, järeltulevatel põlvedel hea vaadata, mis eestlased tegid kunagi

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus