Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Lauri1

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Soovitatud postitused

extreme327    65
extreme327

Pikalt jah müügis olnud,usun et hind on suhteliselt kõrge antud auto puhul,ning paljude jaoks valga on meeletult kauge koht tulla autot vaatama. Niipalju kui ise seal näinud siis tundub täiesti ok,lähedalt aga pole viitsinud uurida kuna siukse hinnaga isiklikult ei ostaks sellist E30 aga see ka ainult minu arvamus ja ei oma antud müügi puhul miskit tähendust. 

• Meeldib 1
  • Aitäh 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
hondamtx    64
hondamtx

Ei plaani rulli juurde osta aga mulle on see auto algusest peale meeldinud. Ja nagu extreme ütles. Pill seisab garage ees. See suvi pole tähele pand et oleks asukohta muutnud

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Toivoku    131
Toivoku

kui see maksab  5k siis mis ma võin enda roika eest 3k küsida? :D

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
krislinB    64
krislinB

See auto oli mitu kuud kadunud Valgast, nüüd hiljuti jälle tagasi ilmunud (iga päev ikka kiikan sinna garage poole, ei saa silmi).

sõitmas pole kordagi näinud nende aastate jooksul, kaasa nägi korraks, rehvi põletamas :D . igastahes kaugelt on ilus, hind sama ilus. 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
extreme327    65
extreme327

Pigem raja suunitlusega masin. Igapàeva soiduks linnas?? Saab aga kas on pointi?? 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
h4sh    0
h4sh

Ega tal midagi palju tegemist ei vaja. Linnavahele ikka :D Korvistmed ainult välja võtta ja nahktuba sisse panna.. ÜVl väljalõigatud kapoti ja pagassiga probleeme ei teki ?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
zero    16
zero

Passis on 3.5 kirjas? Väljalase ka selline millega üv-lt läbi ei saa. Eks neid probleeme on veel, aga jäid need silma suurematest asjadest :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
h4sh    0
h4sh

Ma pole veel vaatama jõudnud ja pärida. Siiani kõik autod mis ma olen ÜVle viinud teise motoga, pole probleemi tekkinud. Väljalase oleneb jällegi ju. Endal oli 3" väljalase Hitleril mingiaeg. Kõik oleneb kas kat. passis või ei. Hetkel kaalun selle ostu..

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutustingimused & Privaatsus .