Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

Tagumist klaasi on ka mõnus pesta selle grilliga.Peab ikka jube kergelt ära käima et viitsiks sellega jamada .

 

Käibki kergelt, küljekinnitused on 90 kraadi keeratavad nagu tüüblid ja keskmine kinnitus libiseb tihendi alla. Esimesel korral võtab ehk kaks minutit uurimist kuidas asi töötab ja edasine on hops-hops :D Ladal kunagi oli, protseduur on sama.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mingi pagulane minema ei vii seda kole kiiresti? Ma elan Tallinnas

 

Vene ajal varastati peale kõige muu tavaari akusid ja tuuleklaase ka autodel, kõik mis lihtsalt ära käib ja mingi nõudlus on, võib ära kaduda auto küljest. Mul viidi numbrimärgid minema üksvahe. Elan maal ja ikkagi :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 5 nädalat hiljem...

http://www.auto24.ee/used/2074391

 

Natuke infot teile.

Käisin seda üleeile vaatamas, aga olin seda juba pikemat aega kiibitsenud.

Nüüd puhtaks pestud ja lakutud.

Mina tean, et seisi vähemalt aasta,nüüd eluvaim sisse puhutud.

Mootorit ja veermiku kommenteerida ei oska. Välise vaatluse põhjal.

ÜLEVÄRV:

tagumine põll teibiga remonditud ja konksu juurest mäda.

tagumsied koopaääred haljad

juhipoolne sisekoobas mäda

uksed pindmise roostega

esiklaasi äär roostes

kapot roostes

põll õrnalt kõver

tagaluuk roostes

tiiva almised osad pindmsie roostega.

Seest kõrvaliste katki või kulunud.

 

Head asjad.

Originaal iS.

must lagi

katuseluugita

 

Auto oli enne lakkumsit müügis 2000euriga. 1500eurot talle ei sobinud, kuigi see oleks suht sobilik hind selle kohta.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

mina käisin. Tiiva ääred vahetatud, siit sealt värvitud. Põhjas on niipalju auke et rusika paned igaltpoolt läbi, taga koopaid pole, katteks on pandud miski vaip, vasak amordi kann olematu. Kaasa hunnik varuosi aga pole seda väärt. Mootor nagu puterdas, sõitma ei läinudki, kuna kere mäda. 

  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Puht kokkusattumus, aga see is on nüüdseks tuttava tuttava valduses. See on hea, et sellised välja praagitakse , jääbki tõsistele huvilistele " näppimata" pille rohkem kätte :)

Vigu pidi olema, nagu eespool mainiti juba, aga suht tehase seades auto ikkagi ja selle raha eest aastal 2015 vist väga palju paremat pole mõtet loota.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Müüsin 2015 aasta algul suht sama hinnaga hiljuti üle värvitud roostevaba kupee, kus samamoodi Bilsu amordid ja Eibachi vedrud, ning Wiechersi strutid "tuuningukategooriast" ja südameks Hartge H27 koopia (koos torukolde jms.) Sportsisu, LSD jms. "elementaarne" oli loomulikult olemas, ka. suured püstakud, niiet ei ole see jätkuvalt väga hea hind. Too mootor ja must lagi ei kaalu minuarust üle... Aga eks igaüks ostab endale sobiva hinnaga sobiva masina.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Minu arust on see sama auto siin samas teemas paar korda läbi käinud, vaata paar-kümme lehte ettepoole äkki leiad. Minuarust on ta siin foorumis päris mitukorda müügil olnud, facebookis väitis, et on koguaeg sama inimene müünud. Ise vaatamas pole käinud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus