Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

Selle ajab kalliks lätlase ahnus, ei muud midagi.

Google translatoriga tõlkides siis on tahetud õelda, et masinal on "praktiliselt" :respect:  kõik lisad mis E30 paigaldati. Ei näe minu silmad seal konditsioneeri, suurt komput, püsikat ega käetuge. Esitulede pesu ja tagaistme peatoed tunduvad puudu olevat. Ei ole mainitud premium sound systemi. Eks neid lisasi on veel puudu, eks targemad oskavad lisada. Ma pigem nimetaks, et antud autol on "mõned" lisad mis E30 paigaldati. Lisaks on aku mootoriruumis mis tundub näitavat, et tegu mingi väiksema mootoriga isendi ümberehitusega.

Aga ilus kena on küll, ei saa salata. :rolleyes: Aga hind, - lätlase märg unenägu.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Seda on iga üks oma äranägemise järgi kruttinud. Otsi teemasid siit foorumist siis võid ilusti ajaloo ära kaardistada.

Auto müüsin sõbrale, kuid tööga/rahaga läks tal vähe nihu siis olude sunnil müüki kuna osa autoraha mul veel saamata.

Kuid mida mõtled auto kruttimist igaühe nägemuse järgi ? Mina seda ju torkisin, enne seda ja peale mind polnud sellega peale tarbimise ja hooldamise midagi tehtud.

Hiljaaegu sai ka ette tutikad amordid, õlid, kaaneremont, uued tihendid, rooli kardaani rist, pooltelje kummid jms pudinad :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas keegi mitte vahekasti alguses kinni ei keevitanud? Peale seda oli see tüübi käes, kes ei osanud suurt midagi peale hakata sellega - hooldamisest rääkimata. Siis tuli värvimine ja turbotamine (tundus, et elu läheb ilusamaks). Ja nüüd on jällegi siis 2 omanikku juba edasi kerinud?
Ega mul sest midagi - lihtsalt üritan selgust luua, miks see kellegi kätte jääda ei taha.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sedaanil /kupeel on aku töesti pagassis ka 325i ja e'l.

Sellel autol kiire pilgu järgi puudu veel küljesuunad, tehase alarm süsteem,m technik liistud ja jalatugi, taga helkurpaneel ja sada asja veel ilmselt .

Selle raha eest müües oleks pagassitihendi eest vöinud ka 50€ investeeringu tehas, mitte seda lihtsalt teisipidi keerata :D

Vöibolla jäi näpp liiga kauaks nulli peale, tegelt plaanis panna 2100 :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas keegi mitte vahekasti alguses kinni ei keevitanud? Peale seda oli see tüübi käes, kes ei osanud suurt midagi peale hakata sellega - hooldamisest rääkimata. Siis tuli värvimine ja turbotamine (tundus, et elu läheb ilusamaks). Ja nüüd on jällegi siis 2 omanikku juba edasi kerinud?

Ega mul sest midagi - lihtsalt üritan selgust luua, miks see kellegi kätte jääda ei taha.

Vahekasti ei ole kinni keevitanud sellel autol otseselt eesmärgiga. Eelnevalt 2 omaniku tagasi oli see mu sõbranna auto, temakäes oli vahekast otsa saanud ning uus kast mis ta kiiruga leidis oli juba selle uuenduskuuri läbielanud ja rändas sinna alla juhuslikult. Sõbrannast järgmine omanik sõitis autoga kogu ajajooksul 9000km seega ega seal suurt midagi teha ei olnudki. Õlisid ja filtreid ta korra vahetas, ülejäänud pisivead ei seganud sõitmist.

Siis minukätte... Ostsingi ta ju talve eesmärgiga, oli plaanis natuke nokitseda ja lõbutseda. Talv oli kesine ja sai ta talvelõpus maha müüdud siis oma tuttavale kes teda nüüd edasi müüb. Tal olid plaanid suured autoga, kuid välisma töö järsku otsas ja rahakraanid kinni.. Otsustas et hetkel lihtsam maha müüa.

Auto muidu aus, kuid põhi tahaks keevitust saada.. ja kindlasti veel natuke muukohapealt hoolitsust.

Oleks ise heameelega edasi nokitsenud teda kuid kahjuks kahte rulli korraga ei jõua ehitada, ja teist ei plaani tahaplaanile jätta :)

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Vedrustus kindlasti madalam, mingi -40-50mm umbes nagu minu autol.

 

Vana punase ostmine on muidugi omaette teema ka  :D  aga kivikaitse osa ei ole pleekinud vähemalt foto pealt, seega on lootust, et ehk peab ainult korra aastas poleerima.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Teemas üle tähtsustatud, värv on ainult haruldane. Altääred köik üle vööbatud, isegi kärukonks, mis pre oma. Summuti ka punetab. Aluääred on originaalis mustad. mingid imelikud nupud keskkonsoolis, mingi lisadisplei, laes mingi lisajurakas, esipöll köverdi.

Kuna masin peaks asuma nuias, mitte viljandis, siis on mulle väga lähedal ja ilmselt lähen vaatama. Eks annan märku, kas tehtud pill vöi säilinud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas tegemist mingi vanema meesterahvaga kes toob neid saksast??? elab nuias?? 

mingi aeg kunagi käisin kellegi hoovipeal vaatamas elu korralikku kupeed :) samas oli ka mingi tume sinine cabrio garaasis tal,eest kerge kõksuga :)

Samas igati korralikum ja hind ka pole päris ulme,vahest foorumis küsitakse hullemas seisus e30 nete eest suuremat hindaˇ! 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tegu siiski 316i'ga. Me näeme köik ju pealt seda, ennegi neid libedaid pille nähtud. Autol originaalis bbs veljed, aga all pudelikorgid. Isiklikult loodaks selle raha eest tehase seades masinat, sellel juba palju kallal käidud. Eks näha ole, kas on lihtsalt eelarvamus ja tegu töesti maasikaga vöi mitte.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Helistasin juba sellele härrale.Tema oma see punane sedaan ka mis seal Karksi-Nuias seisab. See raudselt värvitud ja tehtud Karksis kus putitatakse autosid üles ühele automüügiplatsile Viljandis. Sama automüügiplats käinud läbi korduvalt meediast,kuna autode mootorid kipuvad laiali käima peale ostu. Sealse autoplatsi autod 100% keritud,suuremosa väiksema või suurema avariiga.Kes Karksi satub,sis teepealt näha suur parkla kus seisab hunnikute viisi poolpiduseid autosi. Kõrval käib kõva liinitõõ :D

E30 ka-härra ütles et oskab asju ilusaks pildistada ka,ei tea ta midagi lisavarustusest,mis seal tehasest peal peaks olema,ikka tuleb selline jutt et nii tuli saksast ja ainult poleeritud. Esitiivad arvatavasti küljest käinud(mastiks puruks liitekohtadest,alt ääri mastiksiga parandatud).Selline oli härra seletus minu uuritud kohtade kohta.

Kui põlle kohta küsisin,sis jooksis oma sedaani juurde ja sai aru küll,et põll kõver ees.Peaks ka ikka vaatama minema mis tegelik seis on.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus