Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

Mina pole teadlik sellisest mootorist nagu M5 3,0.

Kuna kirjelduses on ka üks tuningufirma ära toodud, on võimalus, et tegu on erinevate mootorite ristanditega  ege s38 kaas + m30 alumine ots. Laias maailmas on vanadele CS/CSL mudelitele ristandeid tehtud ,samuti nagu s14 kaas m10 mootoril. M88/S38 on ajastu poolest samas perioodis ja peaksid mõninga modifikatsiooniga teineteise külge istuma.

On ka variant, et andmed on valed ja/või on mootorit mtu korda vahetatud+kuulutuse kirjutaja ei tea ka täpselt mis seal tehtud on. Isiklikult usun seda teist varianti.

 

Igal juhul, kes on huviline uurib edasi, see siin on spekulatsioon.

Kui keegi ei tea siis E34 M5 peal oli 2.9 ning arvatavasti see ongi seal peal.

Muudetud , muutis toly
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tere

Selle punase e30 kohta panin müügi kuna praegu endal on väga palju tööd ja lihtsalt praegu pole aega seda ehitada aga kui keegi ei osta selle raha eest ehitan korraliku e30 ni nagu tahtsin alguses kuna see auto mulle väga meeldib ja nii sama ma ei hakkanud otsida kõik originaal osad et teha autod 100% ni nagu ta oli

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus