Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

No millest see elevus nüüd siis :D Lähete viie soti eest prillikivi ostma? Varuosadoonorina/talverallikana täiesti pädev preparaat ju. Kuulutuses ka inimene ei varja, et kere seisukord on kehva, ma probleemi ei näe. Võib juhtuda, et varsti see auto hoopis mõne rondiärika käes, kivikaitsmega üle tõmmatud ja hind 1200, pluss tavaline müügijutt värskelt vahetatud õlidest-rihmadest juures. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No millest see elevus nüüd siis :D Lähete viie soti eest prillikivi ostma? Varuosadoonorina/talverallikana täiesti pädev preparaat ju. Kuulutuses ka inimene ei varja, et kere seisukord on kehva, ma probleemi ei näe. Võib juhtuda, et varsti see auto hoopis mõne rondiärika käes, kivikaitsmega üle tõmmatud ja hind 1200, pluss tavaline müügijutt värskelt vahetatud õlidest-rihmadest juures. 

Mine vaata oma silmaga üle ja ütle siis uuesti kas talverallikaks julged sellist pidada endale. Varuosi on ka sealt reaalselt nii vähe võtta, et kuskil 200euriga tasuks tema ost võibolla enamvähem ära. :) Rondiärikas sellist ei osta, ta on ikkagi et liiga jubedas seisundis. Aga no kui minu juttu keegi ei usu, siis pole ka hullu, võibolla mõni kes paremini mind teab, oskab tolle auto ostmist vältida. :)

  • Meeldib 3
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus