Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

Võimsus on võetud BMW etk andmebaasist.

Getrag 256 puudumine on kompenseeritud 4.10 diffriga.

Euroopa omadel pole ka reegline nahksisu, konditsioneeri, püsikiirust ja avatavaid tagumisi aknaid.

Müügis on olnud 1 kuu ja rändab ilmselt Eestist välja.

Zius ei ole sellega kuidagi seotud.

 

Iga kell parem hobiauto kui EU omad, just varustuse pärast. Kui suunitlus ringrajale siis muidugi teine jutt.

 

Lihtsalt, et teil faktid teada oleks.

Muudetud , muutis toly
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Samas kes soovib ei jäta seda ka paarikümne kw vahe pärast ostmata. :)

Kui usast toodud siis mis kw usa passis oli? Paberid ju pidid olema, muidu poleks riiki sisse saanud tollida.

 

 

Tuleb meelde, et osade osariikide passis vist ei olnudki kw. Ainult kubatuur.

Muudetud , muutis Aaro
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Veel korraks puuduten seda M3 teemat. Ma saan aru, et kõik on midagiu kusagil kuulnud ja mänginud omavahel "telefonimängu". Küll teatakse mingisugust hinnainfot, küll mingit muud ajaloolist... mõni teab aga suisa paremini kui tehaseandmed.

"missugusest tehasest..." on muidugi geniaalne küsimus. Olen kindel, et erinevates tehastes on tolmused vanamehed riiulites, kes mäletavad vähemalt '77-'94 aastail raamatutesse löödud templeid. Peast.

Täna on ainuke legitiimne info saadaval esindusest ja siis tehasest. Esindusel on täpselt sama infokanal mida on kasutatud selle auto info leidmisel.

Ühendriikidest ega ka mujalt maailmast ei ekspordita naljalt autot koos dokuminetidega. Eriti siis kui nad on registrist kustutatud. Dokumentidega, mis autol kaasas, on mudeliks M3s. Tehasest pärit infole saab pilgu visata siin: https://www.dropbox.com/s/z1o9wniv0rw9uer/Screen%20Shot%202014-09-16%20at%2017.38.17.png?dl=0

 

Võin sellise sildi lasta graveerida, nagu eelpool on kujutatud. Kas see muudab tegelikku fakti kapoti all?

 

Kes ja mida selle auto kohta kuulnud on... ma ei tea, kui te pole seda minu käest kuulnud, ei ole see 100% kindel, et tegu on tõese infoga. Ainult mina tean selle auto lugu siinpool ookeani.

 

Palun jätame selle teema, ku keegi teist ostam ei hakka.

 

ilusat õhtut teile,

 

T

Muudetud , muutis toly
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ühendriikidest ega ka mujalt maailmast ei ekspordita naljalt autot koos dokuminetidega.

 

Oma ligi 20 aastase tolliagendi praktika juures vaidlen vastu aga see selleks (arvelt maha kantud auto on jah teine asi).

Pigem see on erand kui originaal autopassi kaasas ei ole.

Muudetud , muutis Aaro
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ärme aja segamini olukordasid kui auto omanik sellega üle piiride toob-viib. Ja samuti olukorda kus tuttavad omavahel mahhineerivad.

Samuti on see risk nii ostjale kui müüjale kellele võib hiljem üllatusi tulla seoses auto regamisega.

Minul on kogemusi nii USA kui Jaapaniga ja kummastki riigist ei ole mulle autosid saadetud koos kohalike dokumentidega, ega ka numbriitega. Ostu-müügi puhul on sellisest võimalusest ALATI keeldutud, selline on minu kogemus. Mitte küll 20 aastat aga siiski.

Selleks, et kõik võrdselt aru saaksid, tuleks kogu terminoloogia lahti seletada. Ma usun, et see pole mõistlik. Rääkides auto dokumentidest, on juttu reg-dokidest millega on legaalne tänaval liigelda. Title (USA) on hoopis muu dokument. Absoluutselt ilma dokideta muidugi autosid ei transpordita.

 

Oma ligi 20 aastase tolliagendi praktika juures vaidlen vastu aga see selleks (arvelt maha kantud auto on jah teine asi).

Pigem see on erand kui originaal autopassi kaasas ei ole.

Muudetud , muutis toly
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma ei saa aru, mida siin tõestada? see pilt options listist ei tõesta mitte midagi, räägin juba algusest peale ,et need decooderid panevad võssa. Pole vahet kas suva neti oma, see mis iganes maa bmw esinduse oma või eesti UM võetud options list. Kas sa ei saa näidetest aru või peadki loogiliseks e30 325 141kw , samamoodi on erinevad katiga ja ilma katita m40 mootori kilovatid aga need kohad näitavad ikka sama võimsust  neile??? Kas tehasest kaasa antud raamatud on siis jama täis? Iga väheke asja jagav inimene saab aru, et need kohad panevad kilovatiinfoga puusse.

BMW E30 M3 EVOII on 162kw   Kui sinu masin on tõesti e2, siis  palun vabandust.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mersu diisel :D ? Oli minu käes see pill päris nutune, kuid tundub et teda ehitatakse mitte paremaks, vaid hullemaks :D

 

Keda huvitab, siis E30 käigukasti otsa istub väga hästi 2,3 TD Opel Omega mootor. Sellise riistapuuga olen sõitnud päris palju :D  Muide mootor pole viltu nagu BMW oma aga mahub üli napilt ikkagi kapott kinni. 

 

Õli filter oli ka täiega madalal, see sai mitu korda minema sõidetud

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus