Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See roheline, originaalis 320i, kabrio oli 2008a lasnamäe müügiplatsil kui sellega proovisõitu tegin. Ideaalses korras oli, katus terve, sisu veatu, kont töötas jne. Minu puudusid tol hetkel võimalused seda osta aga müügimees soovis, et ma ikka ennem prooviks kui ei ütlen :rolleyes: . Eks ta müüdigi 2008a ja sellest saati sõitnud ka talviti. Tean seda selleks, et see auto on mind kummitama jäänud ja Tallinna tänavatel ma seda talviti kohtanud olen. Kurb vaadata. Siis oli selle hind vist 35000, originaalkonditsioonis.

Muudetud , muutis karlerik
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Gta juba postitas selle auto siia siis oli see ainult mobiles  myygis nyyd siis juba rootsis v6i on see norra kroon. kiiresti l'aks kyll eks nende jaoks on hind ka rohkem vastuv6etavam.

Ebay-s oli oksjonil, 11,161.- eur ehk ligikaudu 100 000 nok-i. Uus hind on 200 000 nok-i :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ebay-s oli oksjonil, 11,161.- eur ehk ligikaudu 100 000 nok-i. Uus hind on 200 000.

See 200 000 pole kindlasti lõplik, see vast selline esialgne, üldjuhul käivadgi siin asjad nii et hinnad on sellist masti autodel 2-3 K eur üles löödud reaalsest hinnast millega kaubaks läheb.See hind on kindlasti kaa regatud ja TÜV hinna sees(engangs avgift ehk regamis maks on sellel autol kuskil 2700-3000 eur toll.no andmetel, täpset NOx in mg/km numbrit ei tea, eks ta seal 300 kandis on ilmselt nii vana autol).Kaks aastat veel oodata on ta veteran, siis on regamine 400 nok ja aastamaks tühised 200.- eur :) Kuid kaa see ei kajastu siis müügi hinnas, sest kindlustus on sama tühine siis(praegu oleks talle kasko väga kallis enne 30 aasta täitumist-üldiselt on sellistel autodel kõigil kaskod siin, keegi ei julge ilma).Norras on kõik selleks tehtud, et oma turugu hoida, mis on ainult hea, sest iga türklane siin nurga peal oma romusid ei müü.Sellegi poolest on juurde hindlus tubli 5-6 K eur, kuid alla selle ei vist ei aja seda asja kaa, sest müük võtab ilmselt rohkem aega kui mõneaasta vanusel hõbedasel lisadega diisel passatil :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus