Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

...et saaks sama teha ,mis mustaga tehtud juba ve :)

 

Mida sama teha ?

Kapotikaunistusi mõtled ? Või hoopis lahedat riffelplaati vms ?  Jäärajapilliks  ? :)

Üks on näppimata/tuunimata originaal E30, teine on mugandatud jäärajapill vms.

Muudetud , muutis 001WSK
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No kuna esimene valge e30 kupee osutus liiga mädaks,minu jaoks,siis see must tundub parem varjant millest rajaautot teha.Sellist haruldast siledat punast oleks patt lammutada jne :D

Ei ole siis keegi seda must kupeed vaatamas käinud v miskit teab selle kohta...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Müüja nimi peaks rajameestele nii mõndagi ütlema. Mootor on sellele väikese läbisõiduga e36 oma pandud, minu vanalt e30 mootorilt läksid sinna korralik karter ja käpad. Usun, et kui tahad rajamasinaks ehitada, siis sellelt mehelt peaksid nii mõnedki head näpunäited saama. Masinaid ta ehitada oskab, seega julgen soovitada. Ei ole mingi põlveotsas kiiruga kokku pandud asi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ei ole ta midagi, esitiival olid all juba kaks pisikest auku sees ja alt roostes ning see värv ei ole lives nii ilus nagu pildil. 

Rohkem ma ei hakkanudki seda vaatama :)

See punane we? Põhi on küll seestpoolt ok päris. Mingid vanad pildid siis müügi teemas.
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Auk tiivas on väike asi üldjuhul, selle järgi ülejäänud seisukorda väga hinnata ei saa. Piltide järgi tundub küll hinda väärt olema.

Oma vanuse kohta heas korras ja säilinud tartu 320i ei tundu isegi kellegile huvi pakkuvat selle odava hinna eest.

Üldjuhul ega siin ongi komme mitmeid tuhandeid just mingite peldikute eest väia käia, kui vähe vingem mootor või velg, siis kohe kaubaks.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kuulutus  selles hydras ju 2a vana? Kas see mitte devil86 projektikas pole ammu?

See tuuningu paraadil lingi e34 mingi eriline sünnitus. Aru ma ei saa nendest,kes igasugu sodi omale katusele topivad, et sellega omastarust mingit retro sttili näidata ...

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus