Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

Enne kui keegi ostma hakkab tasuks auto ajalooga tutvuda. Vems kleeps, samad istmed, käsikas, ilmselgelt see auto.

Palju positiivsust tekitav reklaamvideo müügiks, rehvi traatidega mööda koobast ikka korralikult.

 

Hiljuti Võrust müüdud masin ju. Oli sõbra Raido oma, enne müüki oli turbokas :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Jep, see valge kupee rull on minu oma. Väga kahju on sellest loobuda. Oli küll plaanis autot ehitama hakata, kuid preagu ei jõua sellega tegeleda lihtsalt. Teine auto on olemas, e30 seisab ja ootab uut omaniku. Eks kui huvi on helistage. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

see auto oli enne 700 euriga müügis ja nüüd hinda juurde visatud http://auto.motors24.ee/vehicles/401702-BMW-316-1989.aspx?pg=0&sort=paid ise sai seda vaatamas ka käidud kui hinnaks oli veel 700 euri.

Ma müüsin ta veel sama päev maha, kui sa vaatamas käisid. See vend,kes minult ostis pani ta nüüd müüki ja kui ma ei eksi siis  tänaseks on vahetatud ta miskisuguse corrado vastu ära. Infoks niipalju, et uus  omanik pidavat suure mootori vahele pistma ja driftiautoks tegema. Pead ei anna, aga teema pidi ka tulema

Muudetud , muutis Puskar
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus